Podívejte se na 2 videa jako poděkování za vaší důvěru a registraci na webinář

V živém vysílání na vás brzy čeká:
Jak vznikají hádky
Vysvětlíme si v jakých situacích dochází ke konfliktům a hádkám. Jaký je jejich mechanismus vzniku a jak to využít při jejich řešení.
Okruhy příčin vzniku a typy vztahových konfliktů a hádek
Budeme se zabývat těmi nejčastějšími okruhy vztahových problém. Zaměříme se na vaše konkrétní situace ve vašich životech.
Jak mluvit s partnerem, který mluvit nechce.
Když žena není ve vztahu spokojená, protože ona zastává většinu práce a partner žádný problém nevidí.
Jak druhém říct něco tak, aby se ho to nedotklo, když něco chci.
Aby druhý neměl pocit, že na něm něco vidím a nenaštval se.

SLYŠELI JSTE NĚKDY O PRAVÉM SOUCITU?

Přichystali jsme pro vás 2 BONUSOVÁ VIDEApravém soucitu, ve kterém formou rozhovoru sdílíme zajímavý pohled na soucit. Jak pochopit věci, které by nás normálně dokázali třeba rozčílit. Jsou to videa z našeho tréninku Srdce skvělého vztahu. I když je to jeden z našich úplně prvních tréninků, tak si myslíme, že obsahuje zajímavé myšlenky.

Barbara a Jiří Dobiášovi

Psycholožka Barbara a lékárník, kouč Jiří Dobiáš jsou manželé 5 let.

Poznali se v 2. prosince 2013 ve 14 hodin a 2 minuty v lékárně. Podle jejich slov prožili lásku na první pohled a rádi sdílí svůj příběh.

Měli dvě svatby. První byla jen ve dvou na řeckém ostrově Rhodos
a druhá byla klasická jihočeská veselka v rodinném kruhu.

Po třech letech manželství se jim narodila dcera Isabella a nyní se nechávají překvapit příchodem dalšího dítěte.

Sami se rádi učí od úspěšných lidí v oboru. Své poznatky ze vztahu předkládají v naději, že inspirují ostatní k většímu pochopení a spokojenosti v partnerství.

V manželství se cítí svobodně a s lehkostí. Jejich konflikty trvají v řádech minut. Sami s oblibou říkají, že se po výměně názorů vracejí zpět do klidu rychleji než přeháňky na obloze.

Jsou vděční za porozumění o fungování jejich mysli, které rádi sdílí. Nejenom, že spolu nejraději tráví svůj volný čas a jsou nejlepšími přáteli, ale také spolu pracují na workshopech a transformačním online klubu Jednoduše šťastný.