🔓 ODEMČENO! Vaše jedinečná nabídka, jako poděkování za váši důvěru

Klíč k mužskému srdci

Základní vzdělání, které nás neučili ve škole a nedali nám ho ani naši rodiče

Snila o princi na bílém koni. Pak se do ní zamiloval pohledný a bohatý můž. Nakonec spolu zůstali a žili spolu šťastně až do smrti...

Možná jste milé ženy poznaly slavný příběh filmu Pretty Woman a ve skrytu duše i vy snily o šťastném
a naplňujícím vztahu,
ve kterém to klape. Jak to ale dopadlo ve skutečnosti? Vysněný partner se časem změnil
v podivné stvoření, se kterým se nedá domluvit. Z lásky je nyní slzavé údolíradost se spokojeností je fuč.

Nikdo nás neučil o tom, jak se seznámit, poznat se a vycházet s partnerem, se kterým máme strávit zbytek života. Do života jsme dostali pár hodin sexuální výchovy, rozhovor s rodiči nebo knihu typu takto vypadají holky a takto kluci. Na to nejdůležitější jsme si měli přijít sami způsobem pokus-omyl.

To, co jsme potřebovali o mužích a ženách vědět nejvíce, nám nikdo neprozradil...

Až do teď.

Milé ženy, pokud i vy máte pocit, že:

 • muži spadli z jiné planety a nedá se s nimi domluvit
 • mužům se nedá nic říct, aby si nemysleli, že si stěžuji a nenaštvali se
 • muži se často jen vezou a vám zůstane celá domácnost na starosti
 • děláte ve vztahu první poslední a stejně necítíte porozumění a spokojenost
 • potřebujete více projevů lásky, uznání a podpory, ale váš muž vám to neumí nebo nechce dát
 • hádáte se nebo máte tichou domácnost, vztah se nikam neposouvá nebo dokonce pomalu umírá
 • vztahy vypadají na začátku krásně, ale po nějaké době se prostě zkazí a láska vyprchá

Víte co, NEJSTE V TOM SAMI!

Úplně stejné pocity zažívají snad všechny ženy kolem nás. Přirozeně nás to táhne do vztahů, které jsou vždy na začátku krásné, ale pak se něco stane. Přicházejí pocity nepochopení a smutku. Myslíme si, že jsme to my, kdo selhal.

Jsme v tom s vámi. Moc dobře vám rozumíme. Sami jsme si prošli vztahy, které začínaly jako pohádka, ale končily zklamáním a nepochopením. Jirka by vám mohl vyprávět o destruktivním devítiletém vztahu plném konfliktů, nesplněných očekávání a utrpení.

...není to vaše chyba

Protože o tématu navazování a budování láskyplných vztahů, ve kterých se nám lehce dýchá, se moc nemluví. Šťastné vztahy zůstávají opředeny tajemstvím... Nikdo nám nevysvětlil v čem spočívá to kouzlo smysluplných vztahů, ve kterých je nám dobře.

Společně s manželkou jsme se schodli na tom, že kdybychom dříve znali klíč k mužskému srdci, tak jak ho známe dnes, mohlo být všechno jinak. Ale na kdyby se nehraje. Proto jsme nyní vděční za to, že můžeme klíč k mužskému srdci předávat dále.

Byli jsme v omylu, v nevědomosti!

Viděli jsme to u sebe a nyní to vidíme ve své praxi koučů. Kolik žen a mužů stále dokola opakují tento omyl. Přitom to není žádná raketová věda. Klíč k mužskému srdci má tu moc zásadně zlepšit vztahy s partnerem. Protože...

Všechna vaše snaha o dokonalý vztah s partnerem
je ÚPLNĚ NA NIC, pokud...

NEPOCHOPÍTE JEDNU ZÁSADNÍ VĚC

Ale ještě předtím než vám to celé prozradíme, si na chvilku představte, jaké by to bylo...

 • vědět jak navazovat nebo udržovat vztahy, které se časem nezkazí... zbavit se nejistoty a skepse
 • vytvořit partnerství, kde spolupracujete jako jeden tým
  a muž nahlíží na vztah jako na "my" spíše než na "já"
 • přestat být zahlcená nekonečnými povinnostmi
  v domacnosti
  a rozdělit se o ně s chápavým partnerem
 • umět v muži probudit galantnost, kdy vám pomůže do kabátu, přidrží židli nebo otevře dveře od auta
 • mít doma muže, který je upřímný, mluví na rovinu a nic nepředstírá
 • dokázat muži říci své potřeby, co se nám líbí, aby nás muž oceňoval a přinesl nám třeba občas naše oblíbené květiny
 • být pro muže neodolatelně přitažlivá a vnímat jeho zájem
  o nás
 • umět předcházet hádkám a konfliktům tak, abychom si dokázali vyměnit rozdílné názory se vzájemným respektem

"Barčo, Jirko to je sci-fi." Máte pocit, že to není možné??

Úplně vás chápeme. Také jsme v naplňující vztahy málem přestali věřit.

A pokud byste zavřeli tuhle stránku s tím, že na tohle už prostě nevěříte, tak bychom tomu rozuměli. Ale nebýt naší osobní zkušenosti a zpětné vazby od žen klientek, tak bychom tomu ani my nevěřili.

Nový pohled na život a na sebe. Revoluce v uvažování, svoboda myšlenkám.

"Baruška není „klasická“ psycholožka a to je dobře. Díky ní jsem získala nový pohled na život a na sebe samu. Dalo by se říct, taková malá revoluce v mém uvažování 😊, která přinesla svobodu mým myšlenkám a omezila strach. Pokud k tomu připočítám neuvěřitelnou relaxaci při našich relaxačních hodinách, Barušky přátelský a vždy usměvavý přístup, není co vytknout.“
Hanka B.

Díky uvědomění principům, které vám teď chceme předat, jsme společně dokázali vytvořit hluboký vztah postavený na důvěře, lásce, přirozenosti a živosti. Vytvořili jsme manželství, o kterém se nám ani nezdálo.

Přitom to, co k naplňujícím vztahům potřebujte je ve skutečnosti úplně JEDNODUCHÉ.

Už vás nebudeme napínat... a prozradíme vám tajemství vztahů nové generace.

a je to venku. Potřebujete...

POZNAT SVOU POLOVINU VZTAHU,
o které nemáme mnohdy ani tušení

Přesně! To je nejčastější nedorozumění žen i mužů ve vztazích. Nerozumíme tomu, že je vůbec nutné začít od sebe a proto se pak dokonce více staráme o polovinu vztahu našeho partnera. Tím dochází k nepochopení, nátlaku, odporu a oddalování. Možná si teď říkáte...  

Barčo, Jirko, jako vážně? To je ono? Takhle jednoduché?

Pokud nám tyto principy nikdo nevysvětlí, tak...

Zabýváme se důsledky (špička ledovce) nespokojených vztahů (chybami druhého a špatnou komunikací) místo SKUTEČNÉ PŘÍČINY (pod hladinou)

Chováme se ve výsledku k partnerovi jinak, než by bylo vhodné:

 • tlačíme na partnera a divíme se proč nemá náš vztah nebo rodinu na prvním místě (náš tlak vyvolává protitlak a obranu muže)
 • neumíme správně delegovat (předat) odpovědnost ve vztahu, a tak to nakonec táhne jen žena (bereme si partnerovu pasivitu osobně a vzdáváme to)
 • máme očekávání, že nám partner bude číst myšlenky a dělat přesně to, co chceme (partner nemůže mít sebemenší představu o tom, co se nám honí hlavou)
 • děláme mužům kompletní servis a zapomínáme na sebe (muž pak nemá ani příležitost nám pomoci)
 • naše rozdílné názory a nesouhlas končí v hádkách a konfliktech (přitom opakem nesouhlasu není souhlas, ale pochopení a možnost dovědět se něco nového)
 • přistupujeme k partnerovi stylem něco za něco, vzniká podmínečná láska a ztrácíme svobodu (tak to být nemusí, když převezmeme odpovědnost za svou část vztahu)

Jemným způsobem mě navedla na cestu poznání. Můj život se hodně změnil.

V mém životě mě potkalo velké štěstí v podobě práce s Barunkou Dobiášovou. Když už jsem si nevěděla rady se svým životem, objevila se ona. Úžasný, báječný, vzácný člověk, který mi moc pomohl a stále pomáhá. Sezení s ní se nedají nazvat prací. To je čas strávený s laskavým člověkem v láskyplném prostředí, s člověkem, který přesně ví, co se ve vás odehrává a který vás jemným způsobem přivádí na cestu poznání. Najednou vám dochází, proč je váš život takový, jaký je. Díky Barunce vím, kdo jsem, jaký je můj životní úkol, kam se mám posouvat, jak na sobě pracovat. Na sezení s ní jsem se hodně těšila. Pro velké množství informací, které obdržím, pro příjemnou atmosféru, kterou umí vytvořit, pro energii, která z ní vychází... Musím přiznat, že můj život se skutečně hodně změnil, mění a ještě měnit bude. To vím naprosto přesně. A za to jsem vděčná Barunce Dobiášové.
Pavla Vostřáková

Pochopit svou polovinu vztahu je ZÁKLADNÍM PILÍŘEM naplňujícího vztahu.

Jinak je to, jako hledat klíče, které máme doma, venku pod lampou!

Představte si, jak jdete večer ulicí a najednou potkáte může klečet na zemi. Zeptáte se ho, co dělá, jestli nemůžete pomoci. Muž vám sdělí, že hledá klíče tady pod lampou. Chvíli vám to vrtá hlavou, rozhlížíte se okolo.

Pak se muže zeptáte, jestli je to opravdu to místo, kde klíče ztratil. Muž se dlouze zamyslí a vyhrkne, že je vlastně naposledy viděl doma. Udiveně na něj zíráte a ptáte se proč je tedy hledá tady venku pod lampou?

Muž odpovídá, že zde pod lampou je nejlépe vidět. I když se nám může zdát tento příběh trochu přitažený za vlasy, v životě často jednáme nevědomky stejně.

Hledáme klíč k naplňujícímu vztahu tam, kde není (ve druhých)!

A teď si představte, že společně s vámi najdeme váš klíč a navíc pro něj uděláme u vás doma věšáček, kde ho už vždy sami naleznete... Paráda!

...TO JE ÚLEVA, přestat ztrácet drahocený čas zbytečným hledáním...

Barčo, Jirko já objevím svůj klíč k mužskému srdci a co můj partner?

Buďte v klidu, funguje to dokonale. Najít svůj klíč uvnitř sebe doma, je jako přestat nahánět síťkou motýla (muže), který se nechce nechat chytit a místo toho jen otevřít dlaň, kam vám motýl (muž) sám přistane... GENIÁLNÍ!!!

Opravdu existuje něco takového jako klíč k mužům???

Existuje! A i když má každý muž své vlastní myšlenky (svou polovinu vztahu), stále tu je ta vaše polovina, kterou byste měla poznat. Ale většina žen o ní ani netuší!!!

Tématu vztahů mezi muži a ženami se psycholožka Barča věnuje od začátku své praxe, protože vztahy mají největší vliv na spokojenost našeho života.

To potvrzuje nejdelší studie o štěstí profesora Waldingera z Harvardu (citace na studii - What’s Love Got To Do With It?: Social Functioning, Perceived Health, and Daily Happiness in Married Octogenarians, R. J. Waldinger a M.S. Schulz, Psychol Aging, 2010 Jun, 25 (2), str. 422-431.)

Z toho nejdůležitějšího, co s manželkou víme o vztazích, jsme sestavili čtrnáctidenní online vztahovou výzvu, díky které se společně ponoříme k principům toho, jak si lépe s partnerem porozumět.

Zažijte chvíli, kdy k vám bude muž přitahován automaticky...

Proto jsme pro vás společně s manželkou připravili

online vztahovou výzvu KLÍČ K MUŽSKÉMU SRDCI

Ve vztahové výzvě Klíč k mužskému srdci vám předáme všechno, co jsme se naučili z našich vztahů, manželství
a let praxe se ženami a muži v oblasti vztahů a psychologie mysli.

Vztahová výzva trvá 14 dní, protože vám předáme jen to nejdůležitější bez zbytečné omáčky, abyste mohli vstoupit nejen do nového roku s vyladěnými vztahy plné blízkosti a vzájemné pohody.

Hodnota vztahové výzvy je 2.580 Kč. Je to cena, kterou jinak dáte za...

 • jeden velký nákup potravin
 • víkendový romantický pobyt
 • necelé dvě nádrže benzínu do vašeho auta
 • jednu kabelku nebo kabát

Vy teď pouze za část této ceny, můžete získat to, co od základu změní vaše vnímání partnerských vztahů

Do vztahové výzvy jsme vložili vše, co víme o můžích, emocích, prožívání, intimitě, komunikaci, pochopení a principech fungování lidské psychiky. Zkrátka o mužském srdci.

Vztahová výzva je plná momentů, při kterých s velkými AHA
budete nevěřícně pokyvovat hlavou a říkat si...

To jsem měla vědět už dávno!

Online vztahová výzva Klíč k mužskému srdci vám vysvětlí:

 • jak porozumět své polovině vztahu s mužem a díky tomu zažít pocity klidu, jasnosti a blízkosti
 • jak opakovaně otevírat mužské srdce a tím vytvořit svému muži prostor pro jeho vlastní proměnu
 • jak s mužem komunikovat tak, aby skutečně naslouchal tomu, co mu říkáte a díky tomu se spolu lépe domluvit
 • jak si uvědomit, že výměna názorů s mužem může být pro oba velmi hodnotná a vztah posunout na jinou uroveň, pokud víme, o co ve skutečnosti jde
 • jak zvládat pocity, když to vypadá, že nás muž opouští, odmítá nebo si stěžuje, tak aby vám to neubližovalo nebo se to úplně přestalo dít
 • jak muže podpořit aby dokázal zaujmout své místo ve vztahu a vy jste se o něj mohli skutečně opřít a nedělat všechno sama
 • jak nasměrovat vaši intimitu k oboustranné spokojenosti jako výsledek větší blízkosti mezi vámi

Barčo, Jirko neměl by vztahovou výzvu, ale o ženách
raději absolvovat můj muž?

To by možná měl a je pravda, že již nyní jsou ve výzvě přihlášení i nějací muži. Ale faktem je, že se muži nedají nikam dotlačit, pokud sami nechtějí. Začít můžeme pouze od sebe. Ze zkušenosti s klienty i zkušenosti vlastní můžeme říci, že jakmile se začneme proměňovat my sami, začne se hýbat celý náš vztah. Vzpoměňte na motýlí efekt výše.

A to stojí za to, že ano?

Co jsem cítila jako malinká a ve tmě ztratila.. našla jsem cestu zpátky ke Světlu.

Moje milá Baruško, schůzky a povídání s tebou mi otevřelo oči na život i na moje bolístky,kterých jsem měla hodně. Často z nich čerpám i tedˇ.Pořád je co se učit a zdokonalovat se ve všech směrech. Mimo jiné, si mě naučila co jsem cítila a znala,když jsem byla malinká,ale pak na dlouhou dobu jsem to ve tmě ztratila. Tu cestu ke Světlu jsem zas našla a to díky tobě. Mám tě ráda a jsem ráda,že jsi.
s láskou Leni

Chcete lépe porozumět mužům a také sobě jako ženě? Chcete najít, vytvořit nebo proměnit svůj vztah do nové podoby, ve které cítíte více lásky, žijete v souladu s partnerem a máte doma více klidu? TEĎ JE TEN ČAS! To, že se k vám dostala tato možnost budovat vztahy, které vás naplňují štěstím, není náhoda.

Tato JEDINEČNÁ NABÍDKA,
jak vstoupit do nového roku a desetiletí
s proměnou vztahů BRZY SKONČÍ!

V průběhu čtrnáctidenní online vztahové výzvy KLÍČ K MUŽSKÉMU SRDCI vám vysvětlíme základní principy proměny vztahů:

 • tak, že to pochopí i žák základní školy (jako by to byl ten nejlepší předmět ve škole, co jste kdy měli)
 • bez odborných výrazů, tak jak nám zobák narostl
 • bez zbytečné omáčky okolo půjdeme přímo k věci (proto nám bude stačit 14 dní)
 • s hlavním důrazem na používání v běžném životě, proto se do výzvy přeci hlásíte, že?
 • hravou formou, odlehčíme naše životy...právě hrou si již od mala osvojujeme řadu schopností

Každý den na vás bude čekat jedno hlavní video kolem 10 minut plné Aha momentů a uvědomění o náší polovině vztahu. Součástí některých dnů bude i praktická část, díky které budete moci nové vědomosti ihned přenést přirozeně, bez námahy do vašeho života a stanou se jeho součástí.

NENÍ NUTNÉ BÝT ONLINE KAŽDÝ DEN,
k videům a MP3 se můžete kdykoliv vracet
v přehledné členské sekci s doživotním přístupem

 V čtrnáctidenní online vztahové výzvě KLÍČ K MUŽSKÉMU SRDCI se budeme věnovat tématům:

ČÁST 1: Jak poznat svou polovinu vztahu

Co je vlastně tou mojí polovinou vztahu a proč je nutné jí znát? Díky tomu budete přesně vědět, kam směřovat svoji pozornost. Pocítíte lehkost a svobodu ve svých vztazích.

ČÁST 2: Jak si porozumět v komunikaci

Podíváme se na naši řeč. Jak, kdy a proč mluvíme nebo nemluvíme. Díky tomu budeme schopni užívat naši největší zbraň ku prospěchu našeho vztahu, sebe i druhých.

ČÁST 3: Jak funguje proměna vztahů, která vydrží

Společně projdeme 3 kroky: 1. pozornost, kde se nacházíme, co nám nejde, 2. konkrétní uvědomění, které nám pomohou proměnit vztah, 3. setrvání na nové cestě, abychom prožívali pravou lásku místo prchlavého citu.

ČÁST 4: Jak se umět účinně bránit ve vztahu k druhým

Naučíte se, jak se emočně ochránit před působení slovních zbraní partnerů. Díky tomu převezmete moc nad svým životem a stanete se nezávislými na mínění druhých.

ČÁST 5: Jak funguje moje i partnerova mysl

Objevíte tajemství toho, proč se chováme, jak se chováme. Bude vám dávat smysl to, co muži dělají a navíc porozumíte lépe i sobě.

ČÁST 6: Jak si porozumět v emocích

Jak se dostat z bludiště nedorozumění, nepochopení a bolesti. Díky tomu budete přesně vědět, co se tak asi honí vašemu muži v hlavě.

ČÁST 7: Jak si porozumět v intimitě

Díky pochopení toho jak přistupovat k mužům, jak vyslovit svá přání tak aby padla na úrodnou půdu, budete moci znovu prožívat naleznou blízkost ve vztahu. 

Aby byla vaše cesta k naplňujícím vztahům ještě jednodušší
a rychlejší
, přidáváme nyní také speciální bonusy:

BONUS 1: Barometr vztahu
Jednoduchý nástroj, jak si okamžitě ověřit zda stále jdete cestou lásky. Obsahuje video s praktickou A4 k otestování vašeho vztahu
BONUS 2: Návrat domů
Meditační cvičení, které vám umožní dotknout se své skutečné podstaty. Obsahuje prožitkovou meditaci a teoretické vysvětlení.
BONUS 3: Praktický průvodce k dokonalým vztahům
Přehledný souhrn celé vztahové výzvy, který perfektně doplňuje barometr vztahu tak, abyste se mohli okamžitě zorientovat a vrátit zpět na cestu lásky kdykoliv z ní sejdete
BONUS 4: Měsíční členství v klubu Jednoduše šťastný
Skvělý doplněk ke vztahové výzvě v podobě doplňujících tréninků o vztazích, seberozvoji a rodičovství, pravidelný klubový koučink a podpora
Cena celého balíčku Klíč k mužskému srdci včetně bonusů je 2.580 Kč
 • Kdybyste díky balíčku vztahové výzvy začali konečně rozumět nejen mužům, ale také sobě, vyplatilo by se to?
 • Kdybyste se díky balíčku vztahové výzvy naučili lépe komunikovat a vyměňovat si rozdílné názory s vaším mužem a díky tomu měli ve vztahu více klidu a pohody, vyplatilo by se to?
 • Kdyby se vám díky balíčku vztahové výzvy podařilo prohloubit a zlepšit váš vztah do takové míry, o které se vám ani nezdálo, vyplatilo by se to?

Pokud jste si alespoň na jednu otázku odpověděli ANO,
tak pro vás máme skvělou zprávu:

Protože se blíží naše oblíbené sváteční období Vánoc, tak pro vás máme DÁREČEK...

JEŠTĚ LEPŠÍ NABÍDKA!

Vztahovou výzvu Klíč k mužskému srdci se všemi bonusy díky tomu získáte se...

slevou rovných 50%

Balíček vztahové výzvy Klíč k mužskému srdci, který obsahuje:

 • 14-denní vztahovou výzvu Klíč k mužskému srdci
 • BONUS 1: Barometr vztahu
 • BONUS 2: Návrat domů
 • BONUS 3: Praktický průvodce k dokonalým vztahům
 • BONUS 4: Měsíční členství v klubu Jednoduše šťastný

S doživotním přístupem...

nyní získáte:

2.580 Kč

jen za 1.290 Kč!

Jedinečná nabídka se zvýhodněnou cenou končí za:

Teď možná očekáváte naši tradiční garanci...

Tak jako to máme u našich všech kurzů a tréninků. Ale víte co?

Rozhodli jsme se, že tentokrát garanci nenabídneme. Ne proto, že bychom si nebyli opravdu jistí kvalitou naší nabídky. Naopak. Víme, že vám vztahová výzva doslova změní život, protože mnohým ženám i nám změnila.

Garance tentokrát nebude, ale místo toho uděláme něco mnohem lepšího. Co byste řekli na to udělat radost sobě i někomu druhému najednou. Jak to myslíme?

Tohle se nebude opakovat!
🎄 PŘEDVÁNOČNÍ NABÍDKA 1 + 1 zdarma 🎁

Jak to funguje? Jednoduše. Při objednávce vztahové výzvy napište do poznámky email obdarovanéhodatum, kdy chcete vytvořit přístupové údaje do členské sekce pro obdarovaného. V ten den mu dárek doručíme. 🎅

Rozhodli jsme se tak nejen z důvodu Vánoc, ale také proto, že jsme vděční za to, co jsme měli možnost poznat o vztazích. Proto s vděčností předáváme dál.

Možná se ještě ptáte, jestli je vztahová výzva pro vás, když...

??? Jste na začátku vztahu a všechno zatím klape?

Tak to je super, moc vám to přejeme, ale pozor, více jak polovina vztahů se časem bohužel rozpadá. Proto je dobře, že zvažujete výzvu, která vám umožní vyhnout se nástrahám, kterými prochází ostatní páry.

??? Váš vztah je celkem v pohodě?

To je dobře, ale určitě chcete aby byl vztah i nadále takový jaký si přejete, možná mnohem lepší. A díky vztahové výzvě určitě bude.

??? Nemáte teď momentálně čas před Vánoci?

Úplně chápeme, taky máme na pilno. 1) výzva vám nezabere tolik času - můžete videa poslouchat v podobě MP3 a navíc máte doživotní přístup, takže se můžete k výzvě kdykoliv vracet. 2) Máte ideální možnost koupit výzvu jako
🎄 vánoční dárek zdarma 🎁 pro někoho dalšího, na kom vám záleží a pomoci mu zlepšit jeho vztahy.

??? Jste ve vztahu, kde se v pohodě dohodnete, rozumíte si a nezažíváte žádné výměny názorů a neshody, vše si umíte rozdělit?

To vypadá dobře, ale buďte k sobě upřímní. Je to skutečně tak? Protože lidé mívají vždy odlišné názory a s oblibou si je vyměňují. Možná i vy toužíte po tom, zažívat ve vztahu větší dobrodružství, objevovat nové rozměry vztahu.
K tomu je výzva skvělou příležitostí.

??? Momentálně nemáte partnera?

O to více by vás klíč měl zajímat. Není nic lepšího než začít nový vztah s úplně jinou energií a vyvarovat se chyb, kterých se dopouští většina párů.

??? Jste muž?

Super, už teď si můžete být jistý, že nebudete ve výzvě jediný. Výzva je zaměřená primárně na ženy, ale víte co, principy, které budeme odkrývat platí pro nás všechny. To znamená přihlaste se do výzvy a do poznámky napište email vaší partnerky a datum, od kdy chcete výzvu zpřístupnit. Jděte do toho společně. Jste vyjímečný muž.

??? Váš vztah je na tom velmi špatně?

Nikdy není pozdě na tvrdý restart. I takovému tématu se budeme věnovat. Máte mnohem více naděje než si myslíte. Podpoříme vás, společně to zvládneme.

??? Máte perfektní vztah, ve kterém se cítíte jako bohyně po všech stránkách?

Tak můžete tuto stránku v klidu zavřít:)

Opravdu není na co čekat, tato nabídka jít do výzvy
s parťákem zdarma se nebude NIKDY opakovat

Nyní máte dvě možnosti:

Buď...

 • nadále si namlouvat, že na muže nemáte štěstí, že vám bude o samotě lépe
 • říkat si, že když jsem to nějak do teď zvládla, tak to už nějak doklepu
 • zkoušet různé "zaručené" tipy z časopisů a internetu s nejistými výsledky
 • smířit se s pocitem nespokojenosti a ve skrytu duše doufat, že se to jednoho dne zlepší
 • pořád dokola měnit muže a vztahy dokud vám nedojde, že tím to nebylo
 • ještě si počkat a začít se o své vztahy zajímat až když bude nejhůř

A nebo...

 • trefit konečně hřebíček na hlavičku a začít mít vztahy, které jste vždy chtěla
 • zažít velkou moudrost: "Skrze sebe poznám tebe"
 • vyladit vaši společnou komunikaci a začít ve vztahu táhnout za jeden provaz
 • pomoci vytvořit prostor vašemu muži k jeho osobní proměně
 • vzepřít se statistikám rozvodovosti a mít vztahy nové generace
 • začít hned od této chvíle vytvářet vztah, po kterém toužíte

🎄 s předvánoční nabídkou 1 + 1 zdarma 🎁

Jedinečná nabídka se zvýhodněnou cenou končí za:

Časté otázky:

Barčo, Jirko, jak si můžete dovolit dát takovou velkou slevu, není v tom nějaký háček?

Možná vás napadne, že je to klasický marketing. Narovinu, chceme vás zaujmout, protože víme, jak vám může výzva pomoci. Na druhou stranu si přejeme mít ve výzvě, co nejvíce žen a mužů, kterým nejsou jejich vztahy lhostejné. Nechceme, aby byla cena překážkou.

Výzva se mi líbí, ale nemám moc času, asi si počkám?

Rozumíme a nebudete sami. Většina lidí si nechá tuhle příležitost uniknout. Položte si otázku jestli je to skutečně pravda. Čas nemůžeme mít, toho mají všichni stejně. Čas si můžeme jen udělat na věci, ve kterých vidíme hodnotu a smysl.

Pokud vám na vašich vztazích opravdu záleží. Není, co řešit. Navíc máte doživotní přístup, i kdyby jste opravdu nestíhali. Často si myslíme, že si počkáme na ideální podmínky, které ale nikdy nenastanou. Ten nejlepší čas je právě TEĎ.

Jak funguje speciální předvánoční akce 1+1 zdarma?

Stačí když do poznámky v objednávce uvedete email obdarovaného a také datum, kdy chcete dárek doručit. V ten den přijdou obdarovanému přístupové udaje k jeho vlastní členské sekci. Máte ideální možnost koupit výzvu jako
🎄 vánoční dárek zdarma 🎁 pro někoho, na kom vám záleží a pomoci mu zlepšit jeho vztahy.

Jak funguje bonus měsíčního členství klubu Jednoduše šťastný?

Zaplacením výzvy kartou si automaticky aktivujete členství v klubu Jednoduše šťastný zdarma na jeden měsíc. Abychom to pro vás mohli technicky uskutečnit, budete týden před skončením vašeho členství upozorněni na pokračování vašeho členství v klubu.

Pokud budete chtít členství v klubu po měsíci zrušit a ponechat si výzvu samostatně, stačí napsat na podpora@jednodusestastny.cz a vaše členství vám bez dalších otázek ihned zrušíme. Máte vše pod plnou kontrolou.

Následně vám přijdou doživotní přístupové údaje k samostatné vztahové výzvě s ostatními bonusy.

Jak bude vztahová výzva probíhat?

Po zaplacení objednávky vám přijdou přístupové údaje do klubu Jednoduše šťastný, kde bude v samostatné části výzva umístěna. Videa, MP3 a další materiály vám budeme postupně zpřístupňovat.

Kdy budou dostupné bonusy?

Bonusy se budou zpřístupňovat postupně podobně jako jednotlivé lekce výzvy.

Jak dlouho budu mít vztahovou výzvu k dispozici?

Samostatnou vztahovou výzvu budete mít přístupnou doživotně v samostatné členské sekci. Členství klubu máte garantované na jeden měsíc a dále tak dlouho, dokud své členství nezrušíte. Máte vše pod vaší plnou kontrolou.

Kolik času mi výzva zabere?

Výzva je vytvořená tak, aby byla maximálně efektivní s co nejmenší časovou náročností. Videa budou dlouhá kolem 10 minut s praktickými cvičeními, které budete používat v běžném životě bez nutnosti dalšího studia.

Výzva vám nezabere déle jak 10-20 minut denně nebo hodinku během několika dní, když se budete k výzvě vracet zpětně. Opravdu máme zájem o to, aby jste si osvojené dovednosti přenesli do běžného života a nemuseli vydávat žádné dodatečné úsilí na jejich plnění.

Pokud jste dočetli až sem, tak pro vás máme jednu hádanku...

Sedí pět žab dlouho na kládě. Čtyři z nich se rozhodnou skočit do vody a být zase o kousek spokojenější.

Kolik žab je tedy spokojenějších?

Dejte si na čas s odpovědí. Nespěchejte 😊

Napadlo vás čtyři? Ale správnou odpovědí je žádná!

Proč? Protože je velký rozdíl mezi tím, se rozhodnout a něco skutečně udělat.

S námi lidmi je to stejné. Pokud chceme být spokojenější, nestačí se jen rozhodnout, ale podniknout také byť jen malinkou akci.

Nemusíme čekat na ideální podmínky na 100%. Ty nemusí nikdy nastat...Až budu mít čas/peníze...Stačí být připravený klidně jen na 50-80% a jít do toho.

Jakou jednu akci můžete udělat hned teď a přiblížit se větší spokojenosti? Těšíme se na vás ve výzvě 😊