Vyzkoušejte Transformační klub
na 30 dní jen za 290 Kč!

Jdete cestou SEBEPOZNÁNÍ?

Získejte prvních 30 dní za 290 Kč, dále pak za 1990 Kč 1.290 Kč
Své členství můžete kdykoliv zrušit.

"Objevte znovu svůj vnitřní diamant."
- Barbara a Jiří Dobiášovi

Vstupem do klubu získáte:

 • V online členské sekci ihned obdržíte přístup
  k více než 100 videí v přehledných trénincích
  o tom, jak pozvednout úroveň své spokojenosti
   v oblastech vztahů, seberozvoje, zdraví a rodičovství.
 • Objevíte CESTU UVĚDOMĚNÍ a přehlednou MAPU na jedné A4 díky, které se velmi jednoduše zorientujete, kde se právě nacházíte ve vašem seberozvoji. Obsahuje celkem 27 tvrzení v 6 úrovních uvědomění. 
 • Přístup ke svému DENÍČKU VHLEDŮ A ÚSPĚCHŮ, ve kterém si můžete pohodlně zapisovat svá nová uvědomění. Jednoduše sledovat pokroky sebe i ostatních členů klubu.  
 • Jsme s vámi! Kdykoliv si nebudete s něčím vědět rady, napíšete na fórum otázku nebo PŘÍMOU ZPRÁVU konkrétnímu koučovi v klubu.
 • Okamžitě máte možnost pokládat své otázky do členského FÓRA, kde vás čeká podpora, zpětná vazba a porozumění.
 • Každý čtvrtek zveřejňujeme NOVINKY
  - nový obsah klubu
  , díky kterému neustále roste hodnota vzdělání, které máte po dobu členství plně
  k dispozici.
 • Pravidelně každý měsíc se můžete připojit do živého vysílání  KLUBOVÉHO KOUČINKU, kde získáte naší osobní podporu a okamžité odpovědi na své otázky a nová uvědomění.
 • Transformační klub jsme připravovali tak, abyste měli pod jednou střechou celou STUDNICI POZNÁNÍ pro váš dlouhodobý seberozvoj ve všech důležitých oblastech vašeho života.
 • V transformačním klubu odpovídáme na VŠE, co vás zajímá. Zeptejte se koučů a posuňte svou spokojenost v životě na novou úroveň.
 • Můžete sledovat inspirativní rozhovory
  s úspěšnými lidmi
  z různých oblastí života a načerpat energii z příběhů druhých.
 • Objevíte jedinečný přístup - NOVOU PSYCHOLOGII
  = principy, které se skrývají za veškerým naším prožíváním. Budete mít možnost zažít na vlastní kůži přínosy tohoto porozumění lidské mysli.
 • Můžete využít Barbaru jako svou "OSOBNÍ PSYCHLOŽKU" a Jirku jako svého "RODINNÉHO LÉKÁRNÍKA".
 • V členském fóru můžete využít TIPY na inspirativní odkazy, knihy a filmy, o kterých jste ještě neslyšeli a můžou vás posunout dál.
 • Objevíte KOMUNITU stejně naladěných lidí, kde sdílíme naše úspěchy i selhání a podporujeme se navzájem s nadhledem, lehkostí a zábavné formě.

Přínosy členství klubu:

 • Hluboký vnitřní klid a jasnou mysl
 • Jednoduchost, srozumitelnost a lidský přístup při sdílení a předávaní informací.
 • Zjištění, že jsme v pořádku, že s námi není nic špatně. Objevení vašeho vrozeného vnitřního potenciálu.
 • Vyšší uvědomění našeho zdravého rozumu, intuice
  -> nové nápady, jistota, kreativita a výsledky
 • Úplně nový rozměr svobody mysli, která je mnohdy důležitější než svoboda fyzická nebo finanční
 • Větší odolonost vůči stresu a strachu. Více pocitů vnitřní pohody: spokojenost, klid, uvolnění, živost, radost, zvídavost, nadšení, vnitřní motivace a lásky
 • Novou úroveň přirozeného sebevědomí, odvahy a hrdinství. Změna omezujících závislostí, návyků a přesvědčení.
 • Svobodu ve vztazích, být sám/a sebou. Dělat správná rozhodnutí.
 • Nový pohled na rodičovství, vidět šťastné a samostatné děti. Zkušenosti s vědomým těhotenstvím a porodem.
 • Důvěru ve vlastní tělo, přirozené zdraví a pochopení fungování imunity. Kvalitnější spánek.

Získejte prvních 30 dní za 290 Kč, dále pak za 1990 Kč 1.290 Kč
Své členství můžete kdykoliv zrušit.

Získejte prvních 30 dní za 290 Kč, dále pak za 1990 Kč 1.290 Kč
Své členství můžete kdykoliv zrušit.

Cítím se uvolněně, sebejistě a sebevědomě a hlavně neskutečně nabitá pozitivní energií. Ukázala mi nové směry a otevřela uzamčené dveře.

Spolupráce s Baruškou byla úžasná.Na setkánì s nì jsem se pokaždé velice těšila.Vždy mě přivìtala svým krásným ùsměvem a objetìm.V kanceláři,kde jsme se setkávaly byla pohodová a voňavá atmosféra,svìčky,relaxačnì hudba a dobrý čajìk. 😉 Měla jsme možnost poznat a vyzkoušet hodně různorodých technik. Pokaždé jsem byla plná nových zážitků a prožitků, které pro mě měly veliký přínos. Cítila jsem se uvolněně (jako na obláčku),sebejistě a sebevědomě a hlavně neskutečně nabitá pozitivní energií. Baruška je vyjimečná a úžasná kytičková bytost,která mi ukázala nové směry a otevřela uzamčené dveře.Já ji touto cestou velice děkuji a vřele každému doporučuji.Ať se ti daří Baruško.😊
S láskou Lůca 😊

Nový pohled na život a na sebe. Revoluce v uvažování, svoboda myšlenkám.

"Baruška není „klasická“ psycholožka a to je dobře. Díky ní jsem získala nový pohled na život a na sebe samu. Dalo by se říct, taková malá revoluce v mém uvažování 😊, která přinesla svobodu mým myšlenkám a omezila strach. Pokud k tomu připočítám neuvěřitelnou relaxaci při našich relaxačních hodinách, Barušky přátelský a vždy usměvavý přístup, není co vytknout.“
Hanka B.

Co jsem cítila jako malinká a ve tmě ztratila.. našla jsem cestu zpátky ke Světlu.

Moje milá Baruško, schůzky a povídání s tebou mi otevřelo oči na život i na moje bolístky,kterých jsem měla hodně. Často z nich čerpám i tedˇ.Pořád je co se učit a zdokonalovat se ve všech směrech. Mimo jiné, si mě naučila co jsem cítila a znala,když jsem byla malinká,ale pak na dlouhou dobu jsem to ve tmě ztratila. Tu cestu ke Světlu jsem zas našla a to díky tobě. Mám tě ráda a jsem ráda,že jsi.
s láskou Leni

Jemným způsobem mě navedla na cestu poznání. Můj život se hodně změnil.

V mém životě mě potkalo velké štěstí v podobě práce s Barunkou Dobiášovou. Když už jsem si nevěděla rady se svým životem, objevila se ona. Úžasný, báječný, vzácný člověk, který mi moc pomohl a stále pomáhá. Sezení s ní se nedají nazvat prací. To je čas strávený s laskavým člověkem v láskyplném prostředí, s člověkem, který přesně ví, co se ve vás odehrává a který vás jemným způsobem přivádí na cestu poznání. Najednou vám dochází, proč je váš život takový, jaký je. Díky Barunce vím, kdo jsem, jaký je můj životní úkol, kam se mám posouvat, jak na sobě pracovat. Na sezení s ní jsem se hodně těšila. Pro velké množství informací, které obdržím, pro příjemnou atmosféru, kterou umí vytvořit, pro energii, která z ní vychází... Musím přiznat, že můj život se skutečně hodně změnil, mění a ještě měnit bude. To vím naprosto přesně. A za to jsem vděčná Barunce Dobiášové.
Pavla Vostřáková

Staňte se součástí TRANSFORMAČNÍHO KLUBU.
Vaší ZKRATKY ke spokojenějšímu životu!

A získejte pod jednou střechou vše, co potřebujete k naplňujícím vztahům, osobnímu růstu, pevnějšímu zdraví a rodinným základům... 

Posuňte svou spokojenost a pocity radosti na novou úroveň díky členství
v TRANSFORMAČNÍM KLUBU

BARBARY A JIŘÍHO DOBIÁŠOVÝCH.

Všechno, co jste kdy potřebovali pro vaše šťastné vztahy, rodičovství osobní růst, zdraví i byznys.

Naším společným cílem je starat se o členy TRANSFORMAČNÍHO KLUBU na takové úrovni, aby už nepotřebovali žádné jiné kurzy, vzdělávání nebo koučink. Chceme vytvořit příjemnou komunitu lidí, kteří společně sdílí vizi být “Jednoduše šťastní”, podporují se a na otázku: “Jak se mají” odpovídají: “Mám se dobře, mám se skvěle”.

Kromě video lekcí, mp3, přehledných myšlenkových map, doplňkových materiálů, dokumentů a desítek hodin hodnotného obsahu, které jsou členům přístupné ihned po registraci, vzniká každý týden nový obsah. Můžete se těšit na nové lekce, tréninky, rozhovory se zajímavými lidmi, koučink v přímém přenosu a mnoho dalšího.

Klub vyniká propracovaným fórem s tématicky řazenými diskuzemi. Dáváme důraz na převádění teorie do praxe. Členové sami přímo rozhodují o tématech nových tréninků tak, aby jim klub přinesl nejvyšší možnou hodnotu.

“Transformační” znamená prožít svou vlastní přirozenou proměnu s podporou druhých.

Jsme jako klacíky v řece života. Když se klacík zasekne, tak nepotřebuje složité a komplikované kurzy a techniky. K tomu, aby se vrátil zpět do proudu potřebuje často jen malé popostrčení.

Opravdová změná nastává, když nám přijde nová, svěží myšlenka. V transformačním mentoring klubu vytváříme to nejvhodnější prostředí, místo pro vaše nové a svěží myšlenky. Ať už je to hodnotným obsahem tréninků, rozhovory, živými akcemi nebo transformačním koučinkem.

Sami víme, že to podstatné v životě se děje z našeho osobního přesvědčení. Nepřísluší nám tedy říkat vám, co máte dělat. Takhle změna nefunguje, aspoň ne dlouhodobě. Místo toho vám ukážeme, jak funguje naše mysl a podstatu toho, jak si vytváříme naši vlastní realitu, abyste začali naslouchat svému nitru a sami tak věděli, co máte v danou chvíli udělat.

ROVNICE ŠTĚSTÍ transformačního klubu Jednoduše šťastný:

Naše pocity štěstí, radosti a spokojenosti jsou vrozené nám všem. Jen jsme je nevinně překryli nedorozuměním o tom, kdo doopravdy jsme a jak funguje naše mysl.

Štěstí je naše největší společné přání, naplňující vztahy, smysl v životě, spokojené rodičovství, úspěšné podnikání nebo zdravé tělo.

Zapomněli jsme kdo a co, doopravdy jsme. Symbolem naší pravé podstaty je diamant.

V našem nitru se nachází přirozeně VROZENÁ láska, odolnost, jasnost, jistota, kreativita, vnitřní duševní pohoda a další “super schopnosti”. Zapomněli jsme, že s námi není nic špatně bez ohledu na okolnosti našeho života. Jsme nezničitelní.

Největší nevinné nedorozumění lidstva o tom, odkud se bere naše prožívání.

Vypadá to, že naše pocity přichází z okolního světa, ze situací a od lidí v našem okolí. Pravda je ovšem taková, že každý z nás žijeme ve své oddělené realitě vznikající ze 100% zevnitř-ven.

Jak jsme se stali JEDNODUŠE ŠŤASTNÝMI?

 • Porozuměli jsme fungování lidské mysli na základě 3 jednoduchých principů.
 • Uvědomili si, že naše prožívání vzniká ze 100% zevnitř-ven.
 • Uviděli jsme, že takto fungují i druzí lidé.
 • Vyzkoušeli jsme si, že prožíváme naše myšlenky.
 • Procítili jsme si, kým doopravdy jsme na pozadí našeho myšlení.
 • Začali jsme naplno naplňovat náš potenciál.
 • Probudili jsme se do života našich snů.
 • Nevstoupili jsme do žádné sekty, nepraktikovali jsme žádné náboženství a neměli žádného guru.
 • Začali jsme sdílet tohle porozumění s ostatními - RÁDI POSDÍLÍME TAKÉ S VÁMI!

Sedí pět žab dlouho na kládě. Čtyři z nich se rozhodnou skočit do vody a být zase o kousek spokojenější.

Kolik žab je tedy spokojenějších?

Dejte si na čas s odpovědí. Nespěchejte:)

Napadlo vás čtyři? Ale správnou odpovědí je žádná!

Proč? Protože je velký rozdíl mezi tím, se rozhodnout a něco skutečně udělat.

S námi lidmi je to stejné. Pokud chceme být spokojenější, nestačí se jen rozhodnout, ale podniknout také byť jen malinkou akci.

Nemusíme čekat na ideální podmínky na 100%. Ty nemusí nikdy nastat...Až budu mít čas/peníze...Stačí být připravený klidně jen na 50-80% a jít do toho.

Jakou jednu akci můžete udělat hned teď a přiblížit se větší spokojenosti. Těšíme se na vás v klubu:)

Získejte prvních 30 dní za 290 Kč, dále pak za 1990 Kč 1.290 Kč
Své členství můžete kdykoliv zrušit.

Vstupem do transformačního klubu získáte:

 

Ihned ZDARMA TRÉNINKY o vztazích, osobním rozvoji, rodičovství a podpoře zdraví
s více než
100 VIDEO-LEKCEMI + MP3 a myšlenkové mapy

DLOUHODOBOU PODPORU A OSOBNÍ POMOC
PŘI NASTARTOVÁNÍ A PROHLUBOVÁNÍ VAŠEHO ŽIVOTA

Pravidelný ONLINE KOUČINK s Barbarou a Jiřím Dobiášovými
+ odpovědi a zpětnou vazbu přímo Barbary a Jirky

Každý týden ZBRUSU NOVÝ OBSAH v členské sekci
VIDEO-LEKCE + ROZHOVORY + WEBINÁŘE + PŘÍSPĚVKY NA FÓRU

Rozhovory se zajímavými lidmi a INSPIRACE Z PRAXE
+ možnost navrhnout s kým chcete rozhovor nebo téma tréninku

AKTIVNÍ KOMUNITA podobně založených lidí na stejné vlně
+ uzavřená diskuze v přehledných tématech DISKUZNÍHO FÓRA
+ podrobné profily a KATALOG ČLENŮ pro vzájemné propojení a přátelství

DENÍK VHLEDŮ A ÚSPĚCHU pro sdílení pokroků
+ vzájemná inspirace a podpora členů

OSOBNÍ PSYCHOLOŽKA A RODINNÝ LÉKÁRNÍK připravení odpovídat na otázky
+ tipy na webové stránky, knihy, filmy a další zdroje, které používáme

Hodnota tréninků v klubu přes 23. 850 Kč

Získejte svou osobní vstupenku do TRANSFORMAČNÍHO KLUBU!

Získejte prvních 30 dní za 290 Kč, dále pak za 1990 Kč 1.290 Kč
Své členství můžete kdykoliv zrušit.

Kdo jsou hlavní mentoři a zakladatelé klubu

Mgr. Barbara Dobiášová

Jednoduše šťastná psycholožka, milující manželka, báječná maminka, uvědomělá bytost, usměvavá kytička :), zakladatelka transformačního klubu
Barbara vystudovala psychologii na fakultě v Praze na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. A hned poté založila svoji soukromou praxi v Táboře ve zdravotním centru Abelia. Následně v Praze. Už od dětství se věnovala duchovní stránce, osobnímu rozvoji a spiritualitě. Vždycky ji zajímal přesah, který cítila. Co je kolem nás a v nás. Zajímala se proto o duši, energii a vznik vesmíru...Neustále se rozvíjí pomocí kurzů, knih a seminářů. Prošla si několika vztahy, díky kterým načerpala rozmanité zkušenosti. A “nakonec” ji cesta konečně dovedla k její spřízněné duši, jejímu báječnému manželovi Jirkovi. Stala se také milující maminkou, která úspěšně boří negativní mýty o těhotenství, porodu a rodičovství. Je nadšená, že objevila fungování lidské mysli a dokonalou spojitost psychologie s vědou… tělesného s duševním. Sama každý den prožívá v harmonii těchto dvou rovin a proto dokáže být šťastná i na pozadí nepříjemných situací. Spolu s manželem tvoří skvělý pár, který šíří myšlenku “Jednoduše šťastný”, protože oba věří, že je to možné.

Mgr. Jiří Dobiáš

Jednoduše šťastný kouč, lékárník, spokojený manžel a táta, vědomý člověk, zakladatel transformačního klubu
Jirka nebyl od začátku jednoduše šťastný. Myslel si, že musí tvrdě pracovat na svém životě. Vystudoval Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové a složil navazující atestační zkoušku, díky které byl 8 let na pozici vedoucího lékárníka. Prošel si 9 let nefunkčního vztahu až došel k hlubokému uvědomění, o kterém mluví jako o “druhém narození”, kdy po 32 letech 100% materialismu znovu objevil ve svém životě hloubku, radost a spokojenost. Je šťastně ženatý se svojí spřízněnou duší Barbarou a stal se také tátou. Je vděčný za porozumění fungování lidské mysli a prohlédnutí za význam slov k něčemu, co nás přesahuje. Považuje se za vědomého člověka, který poznal vlastní smysl v životě. Rozhodl se se svojí manželkou šířit dál myšlenku “Jednoduše šťastný” na přednáškách, setkáních, firemních workshopech a hlavně v transformačním klubu Jednoduše šťastný.

Kdy znovu nastartujete svůj život a posunete se, když ne dnes?

Transformační klub JEDNODUŠE ŠŤASTNÝ vám poskytne místo a podporu pro znovuobjevení vaší spokojenosti a radosti v životě. Nebuďte už na to sami! V JS klubu naleznete prostor k vaší proměně a odpovědi na své otázky, ale také novou “online rodinu”.