POTVRZENO! Váš “Společný partnerský deníček” je na cestě. Obdržíte jej během 5-10 minut na zadaný email. Mezi tím se podívejte níže na trénink, který rozšiřuje deníček o další rychlé vztahové vychytávky…

původně 1.290

  dnes jen za 89 Kč

VYCHYTÁVKY, KTERÉ POSUNOU VÁŠ VZTAH VYTOUŽENÝM SMĚREM.

Prozkoumejte dvě věci, které můžete hned udělat. Posuňte se tak na novou úroveň blízkosti a vyhněte se včas nepříjemným vztahovým konfliktům.

Máte zájem a starost o svého partnera. Chcete abyste se cítili ve vztahu oba příjemně? Hledáte něco jednoduchého, co by vylepšilo váš vztah?

Začíná to vždy krásně. Nekonečné schůzky. Touha být pořád spolu. Plánování společné budoucnosti. Postupem času přicházejí povinnosti každodenního života a ze vztahu může zavládnout rutina.

Na venek to může vypadat, že jeden z partnerů ztratil zájem a přestane to být takové jaké to bývalo. Dostáváme se do negativní spirály výčitek a nepříjemných pocitů. Často ale stačí jen trochu zpomalit a vzpomenout si jaké to bylo na začátku.


Trénink od Barbary a Jiřího Dobiášových

Psycholožka Barbara a lékárník, kouč Jiří Dobiáš jsou manželé 5 let.

Poznali se v 2. prosince 2013 ve 14 hodin a 2 minuty v lékárně. Podle jejich slov prožili lásku na první pohled a rádi sdílí svůj příběh.

Měli dvě svatby. První byla jen ve dvou na řeckém ostrově Rhodos
a druhá byla klasická jihočeská veselka v rodinném kruhu.

Po třech letech manželství se jim narodila dcera Isabella a nyní se nechávají překvapit příchodem dalšího dítěte.

Sami se rádi učí od úspěšných lidí v oboru. Své poznatky ze vztahu předkládají v naději, že inspirují ostatní k většímu pochopení a spokojenosti v partnerství.

V manželství se cítí svobodně a s lehkostí. Jejich konflikty trvají v řádech minut. Sami s oblibou říkají, že se po výměně názorů vracejí zpět do klidu rychleji než přeháňky na obloze.

Jsou vděční za porozumění o fungování jejich mysli, které rádi sdílí. Nejenom, že spolu nejraději tráví svůj volný čas a jsou nejlepšími přáteli, ale také spolu pracují na workshopech a transformačním online klubu Jednoduše šťastný.


Stačí jen malé drobnosti, pozornosti během dne. Vymanit se z rušivých vlivů okolí. Z nedostatku času a rezignace.

Jak to tak bývá. Nic se neděje náhodou a do cesty nám přišla inspirace.  Dovolte nám představit vám dvě vychytávky, které nezaberou fůru času a lze je ihned převést do praxe.

Jsou to vychytávky, které nám výborně zafungovaly a VYLEPŠILI NÁŠE POCITY ZE VZTAHU.

Přejeme si to samé i pro váš vztah. To je důvod proč vznikl trénink:

"Vztahové vychytávky"

Trénink vztahové vychytávky jde přímo k věci a to jak pomocí malých změn dosáhnout nové, příjemné atmosféry ve vztahu.

Zjistíte z čeho se skládá kouzelná 6-ti hodinovka naplňujícího vztahu. Týden se skládá celkem z 168 hodin. Je až neuvěřitelné, že pouhých 3,5% z celého týdne může mít takovou moc.

Řešení konfliktů vztahy velmi zatěžuje, ať už časově, tak energeticky. Nemluvíme teď od drobných neshodách, ale o důsledcích nedorozumění, která mohou vést dokonce až ke konci vztahu.

Nebylo by jednodušší umět konfliktům předcházet. Dokázat je rozpoznat v zárodcích a zmírnit tak jejich dopady? Existuje jednoduché uvědomění, o kterém je dobré vědět.

Navíc přidáváme ke kouzelné 6-ti hodinovce druhou vychytávku, kterou je detektor na průšvihy.

Dostanete do rukou přehledné myšlenkové mapy s vysvětlujícími videi. Budete tak moct ihned převést nabyté vědomosti do praxe a vyzkoušet.

Tím nekončíme. Chceme si být jistí, že všechno zaklapne, tak jak má a proto dostanete k tréninku naší osobní podporu. Bleskový koučink v podobě 20-30 min FB messenger hovoru, který si zamluvíte přímo v tréninku.

Trénink “Vztahové vychytávky” obsahuje:

 • 3 video lekce v celkové délce 33 minut (jednoduše, stručně a výstižně)
 • 7 jednoduchých kroků z praxe, které obohatí váš vztah a zvládnou ho i muži 😉
 • 1 praktický nástroj: "detektor dotazník", který vám ukáže, kdy ve vztahu zbystřit
 • ⚡️ bleskový 20-30 minutový VIP koučink s autory tréninku
 • Myšlenkové mapy a MP3, ke kterým se můžete kdykoliv vracet a lekce opakovat

Ale hlavně, po absolvování tréninku si znovu uvědomíte:

 • Jak málo stačí k posunu vztahu na úplně novou úroveň
 • Jaké konkrétní kroky během týdne pozvednou váš celkový pocit ze vztahu ❤️
 • Že existuje inspirace a naděje 🙏 pro váš vztah
 • Jak snadno lze předcházet nebezpečným konfliktům ve vztahu

Pevně věříme, že vás trénink posune zpět ke vztahu, po kterém toužíte.

Rozhodli jsme se s manželkou, že vám k tréninku přidáme bonus v podobě 20-30 minutového bleskového koučinku, kde budeme moci společně probrat zavedení myšlenek z tréninku do praxe nebo odpovědět na další vaše vztahové otázky.

Už nemusíte pořád něco dokola zkoušet!

Pojďme rovnou k věci. Přestaňme už věci jenom zkoušet. Snít o tom, jaké by to mohlo být nebo jaké to bylo. V čem je tento trénink rozdílový je jeho jednoduchost v kombinaci s naší osobní podporou.

Děláme to opravdu pro vás. Baví nás to. Pojďte do toho s námi. Chceme s vámi sdílet to, co funguje bez zbytečné omáčky.

Využijte naší osobní podpory a nezapomeňte si rezervovat váš bleskový VIP koučink. Stačí uvnitř tréninku vyplnit rezervační formulář a je to. Samotný koučink uděláme jednoduše přes FB messenger hovor nebo pokud jste z Prahy, tak i osobně v naší kanceláři na Praze 4 v Modřanech.

Jaké by to bylo, kdybyste se s partnerem opět více sblížili a zároveň ušetřil čas a energii bez zbytečných konfliktů.

To je fakt. Nic nás nestojí více času a energie než naše rozladěné nálady. Hodiny, dny nebo týdny frustrace ze vztahu. Nekončící usmiřování. Takhle to být nemusí.

Přijměte naše pozvání do tréninku “Vztahové vychytávky” a posuňte svůj vztah na novou úroveň, kterou si zaslouží.

Získejte trénink místo 1.290 Kč nyní jen za 89 Kč.

Proč taková cena, v čem je háček?

 • jsme vděční 🙏 za to, co jsme měli možnost poznat a proto s vámi sdílíme pouze za náklady na oslovení těch, kterým není lhostejný jejich partnerský vztah
 • na rovinu doufáme, že když si vyzkoušíte naše služby, tak s námi budete chtít být nadále v kontaktu ❤️
 • věříme, že pokud s vámi naše práce zarezonuje, budeme vám moct ukázat větší hloubku 💎 vašich vztahů a pomoci prožívat spokojené a naplněné vztahy
 • chceme aby cena nehrála roli a trénink si mohl koupit opravdu každý, kdo v něm spatří jeho hodnotu 📈