O Barbaře

Moje cesta začala už v dětství když jsem obvazovala a jinak zachraňovala plyšáky… dle rodiny jsem se měla stát lékařkou, ovšem v té době také povolání psychologa nebylo zrovna známé a oblíbené… jak se cesty prolínají a že nás osud nebo ta vyšší Inteligence zavede vždy na správné místo, za správným člověkem..se ukazuje na mé životní cestě. Na gymnáziu při studiu ZSV (základy společenských věd), díky výřečnosti jednoho učitele mě uchvátila psychologie. Nebylo tedy divu, že jsem začala směřovat celou svou pozornost právě tam. V průběhu VŠ jsem se chtěla osamostatnit a začít si sama vydělávat, jelikož jsem žena činu, chtěla jsem rovnou podnikat.. jakýpak copak… 🙂 a v tom mi přišla do cesty kosmetická poradkyně Mary Kay. uchvátilo mě poselství, které MK přinášela světu, pomáhat ženám objevit jejich krásu… paráda, rezonovalo to se mou a tak jsem si na doporučení vytvořila sklad...vložila jsem všechny své celoživotní úspory, což činilo 50.000 a stejnou částku si půjčila od rodičů...Takže jsem měla 100.000,- doma ve skříni v malých krabičkách od makeupů, čističů a krémů… Netušila jsem jak začít, ani co mám dělat… Chodila jsem se koukat do skříně na ty krabičky a dál studovala na VŠ.. Byly chvíle, kdy jsem brečela, protože jsem nevěděla co jsem to proboha udělala…Ale nalezla jsem kuráž, odvahu a sílu na to, jednoduše začít… že nevím co mám dělat? nevadí.. všechno se dá naučit…. Pomáhala mi při tom meditace a můj osobní a duchovní růst, četla jsem spoustu knih, navštěvovala velké množství kurzů...a dostávala velké množství certifikovaných papírů 😊 čím více jsem se vzdělávala, tím více jsem rostla a posouvala se dál.. výš.. za hlubším poznáním...objevovala jsem sebe sama, své nitro, svou ženskost..navíc mi všechno to vzdělávání pomáhalo později v mé praxi..naučila jsem se jednat skrz svoji intuici, uvědomila jsem si, že mě vždycky vedla a povede..jak by jinak tak “mladá holka” mohla být průvodcem na životní cestě lidem o generace starším..😉

Zkušenost s MK mi přinesla mnoho poznání, jak jednat s klienty, lepší výřečnost, živé akce a jejich pořádání… dodala mi odvahu, že možné je skutečně cokoliv… a že můžete studovat, meditovat a zároveň ve volném čase dělat ženy krásné… a ještě si tím vydělávat.. naučila jsem se, že můj čas má nějakou hodnotu a je potřeba si o ni říct. Dodalo mi to sebevědomí, chuť do podnikání a realizaci mé vlastní soukromé psychologické praxe. Na cestě mi pomáhali i moji rodiče..Můj sen se stal skutečností… Ještě při vysoké…. Všechno bylo ideální. Tedy skoro všechno. Očaroval mě jeden muž, a vše se zdálo skvělé, jenže moje já v jeho přítomnosti upadalo, chřadlo, byla jsem více nemocná, méně sama sebou, ztrácela jsem své ženství, čím déle jsem s ním byla, tím méně jsem měla sil, energie a odhodlání plnit si své sny...Neměla jsem chuť do života… nebyla to jeho chyba… vesmír měl se mnou totiž jiné plány… i této zkušenosti jsem nesmírně vděčná, protože kdybych nebyla v takovém rozpoložení a téměř na dně, nikdy bych neocenila dokonalost mé spřízněné duše… když se setkaly naše pohledy v lékárně 2.12.2013 ve 14h můj svět se kompletně změnil… v žilách mi zase kolovala ta odvážná a sebevědomá krev, a celé mé tělo, vědomí i duše pulzovaly energií! Jestli to byla láska? to si pište… 🙂 Své minulosti jsem poděkovala, ale dále jsem se v ní nechtěla ztrácet...Můj život byl tady a teď. No a dál je to jak z americké romantické komedie, nebo z pohádky… jestli žili šťastně až do smrti? Vím jistě, že žijeme naplněný život, plný překvapení, výzev a čekaných i nečekaných změn… přijímáme ho s vděčností, laskavostí a pokorou.

Společně jsme začali objevovat to místo uvnitř sebe, kde cítíme jen klid a čistou lásku, místo, které nemůže nikdo urazit, napadnout, pomluvit, naštvat… místo, které vyzařuje čistou energii, a ze kterého když jednáme, má to báječný vliv nejen na nás samotné, na naše zdraví a osobní rozvoj, ale i na celé okolí.. na naše vztahy, “výchovu””.. když jsme “doma”, jsme jednoduše šťastní… že jsme spolu, že nám přišli do cesty všichni ti autoři, mentoři, online businesy, i překážky… protože jsme se vždy poučili, načerpali nové poznání, zvedli a šli dál… vstříc zářivějším dneškům, kdy společně pomáháme ostatním, aby uviděli to co vidíme my, aby poznali, že mají v sobě ukrytý diamant, který září 24/7, 365… a aby také mohli být JEDNODUŠE ŠŤASTNÍ!