Téměř hotovo50%

Gratulujeme, zbývá poslední krok!

Protože si vážíme vašeho soukromí a nechceme, aby docházelo ke spamování, tak jsme vám do emailu, který jste zadali, poslali potvrzovací odkaz.

Kliknutím na něj potvrdíte, že je email opravdu váš. (pro jistotu se podívejte do složky SPAM, PROMOAKCE nebo HROMADNÉ)...

Vzápětí dostanete do emailu slíbenou prožitkovou meditaci Návrat domů.

Stránku ještě nezavírejte, pokračujte ve čtení. Máme pro vás další skvělé meditace a tréninky sebepoznání...

Jste připraveni na TRANSFORMAČNÍ prožitek, který má schopnost změnit VNÍMÁNÍ VAŠEHO SVĚTA?

Jdete cestou SEBEPOZNÁNÍ?

Získejte prvních 30 dní za 290 Kč, dále pak za 1.990 Kč
Své členství můžete kdykoliv jednoduše zrušit a nebo uvnitř klubu zlevnit.

Vydejte se s námi na TRANSFORMAČNÍ cestu, která má schopnost navždy proměnit váš ŽIVOT...

Děkujeme vám za vaši důvěru a zájem vyzkoušet si vedenou meditaci: Návrat domů. K této meditaci máte také jako BONUS úvodní video a dovysvětlující závěrečné video, které vám zážitek z meditace umocní a umožní pochopit na intelektuální úrovni. 💗 Odkaz budete mít již za chvíli v emailu.

Pokud se vám bude meditace líbit a bude vám dávat smysl, co říkáme ve videích, tak vás chceme uklidnit, že toto není všechno.

Ve skutečnosti je to teprve první krok naší společné cesty, pokud se rozhodnete s námi pokračovat dál. 🤗

Vytvořili jsme pro vás další meditace, tréninky, rozhovory, webináře a další na jednom místě. Dlouho jsme přemýšleli, JAK uskutečnit naši potřebu pomoci co nejvíce lidem, co nejefektivněji... Nejprve jsme museli objevit naše PROČ...

Ze sezení a terapií s našimi klienty jsme zjistili, že to jediné, co doopravdy všichni chceme, je být ŠŤASTNÍ. Většina lidí k tomu předtím používala složité techniky, metody a strategie... a tak nám došlo, že JEDNODUCHOST, je další lidskou touhou, chceme náš život jednoduchý!

Byl to pro nás klíčový 🔑okamžik. 

A tak vznikl nápad vytvořit transformační klub Jednoduše šťastný. Jedno virtuální místo, kde bychom mohli přinášet hodnotu prostřednictvím videí, tréninků, meditací, probouzet lidi zpět do té nádherné reality bytí...

V klubu jsme takoví průvodci na vaší cestě za sebepoznáním... Zároveň bylo naším přáním spojovat další stejně naladěné lidi, aby se vzájemně mohli podporovat a propojovat  👨‍👩‍👧‍👦  💗.

Sami jsme si prošli různými technikami, certifikáty, metodami... Než jsme vlastním prožitkem (ne jen intelektuálně) pochopili, že opak je pravdou. Že to jde být jednoduše šťastní i na pozadí špatných dnů. Jediné co je potřeba je probudit se a porozumět tomu, jak jako lidé fungujeme... 💎

A nyní to stejné chceme i pro vás. Abyste se osvobodili od vašich limitujících přesvědčení, které vám už od začátku brání být v klidu, harmonii, užívat si radosti, které život přináší.

My jsme tu proto, aby jste už nemuseli hledat další techniku, jak si užívat života jednoduše a být šťastní... 

Máte možnost si klub vyzkoušet na 30 dnů. Cenu jsme udělali tak nízkou, aby vám finance nebránily v tom udělat tento další a důležitý krok na vaší cestě sebepoznání.

Transformační klub má tu sílu vám ušetřit spoustu ČASU a PENĚZ, protože poté nebudete ztrácet čas neefektivními kroky a činnostmi.

Tato malá investice do klubu (do sebe) se vám velmi rychle VRÁTÍ! Jakmile se jednou probudíte a uvnitř sebe to "uvidíte" už to nejde nevidět... 

 Získejte další meditace a tréninky...
o osobním rozvoji, vztazích, zdraví a rodičovství...

Vstupem do klubu získáte:

 • V online členské sekci ihned obdržíte přístup
  k více než 100 videí v přehledných trénincích
  o tom, jak pozvednout úroveň své spokojenosti
   v oblastech vztahů, seberozvoje, zdraví a rodičovství.
 • Objevíte CESTU UVĚDOMĚNÍ a přehlednou MAPU na jedné A4 díky, které se velmi jednoduše zorientujete, kde se právě nacházíte ve vašem seberozvoji. Obsahuje celkem 27 tvrzení v 6 úrovních uvědomění. 
 • Přístup ke svému DENÍČKU VHLEDŮ A ÚSPĚCHŮ, ve kterém si můžete pohodlně zapisovat svá nová uvědomění. Jednoduše sledovat pokroky sebe i ostatních členů klubu.  
 • Jsme s vámi! Kdykoliv si nebudete s něčím vědět rady, napíšete na fórum otázku nebo PŘÍMOU ZPRÁVU konkrétnímu koučovi v klubu.
 • Okamžitě máte možnost pokládat své otázky do členského FÓRA, kde vás čeká podpora, zpětná vazba a porozumění.
 • Každý čtvrtek zveřejňujeme NOVINKY
  - nový obsah klubu
  , díky kterému neustále roste hodnota vzdělání, které máte po dobu členství plně
  k dispozici.
 • Pravidelně každý měsíc se můžete připojit do živého vysílání  KLUBOVÉHO KOUČINKU, kde získáte naší osobní podporu a okamžité odpovědi na své otázky a nová uvědomění.
 • Transformační klub jsme připravovali tak, abyste měli pod jednou střechou celou STUDNICI POZNÁNÍ pro váš dlouhodobý seberozvoj ve všech důležitých oblastech vašeho života.
 • V transformačním klubu odpovídáme na VŠE, co vás zajímá. Zeptejte se koučů a posuňte svou spokojenost v životě na novou úroveň.
 • Můžete sledovat inspirativní rozhovory
  s úspěšnými lidmi
  z různých oblastí života a načerpat energii z příběhů druhých.
 • Objevíte jedinečný přístup - NOVOU PSYCHOLOGII
  = principy, které se skrývají za veškerým naším prožíváním. Budete mít možnost zažít na vlastní kůži přínosy tohoto porozumění lidské mysli.
 • Můžete využít Barbaru jako svou "OSOBNÍ PSYCHLOŽKU" a Jirku jako svého "RODINNÉHO LÉKÁRNÍKA".
 • V členském fóru můžete využít TIPY na inspirativní odkazy, knihy a filmy, o kterých jste ještě neslyšeli a můžou vás posunout dál.
 • Objevíte KOMUNITU stejně naladěných lidí, kde sdílíme naše úspěchy i selhání a podporujeme se navzájem s nadhledem, lehkostí a zábavné formě.

Přínosy členství klubu:

 • Hluboký vnitřní klid a jasnou mysl
 • Jednoduchost, srozumitelnost a lidský přístup při sdílení a předávaní informací.
 • Zjištění, že jsme v pořádku, že s námi není nic špatně. Objevení vašeho vrozeného vnitřního potenciálu.
 • Vyšší uvědomění našeho zdravého rozumu, intuice
  -> nové nápady, jistota, kreativita a výsledky
 • Úplně nový rozměr svobody mysli, která je mnohdy důležitější než svoboda fyzická nebo finanční
 • Větší odolonost vůči stresu a strachu. Více pocitů vnitřní pohody: spokojenost, klid, uvolnění, živost, radost, zvídavost, nadšení, vnitřní motivace a lásky
 • Novou úroveň přirozeného sebevědomí, odvahy a hrdinství. Změna omezujících závislostí, návyků a přesvědčení.
 • Svobodu ve vztazích, být sám/a sebou. Dělat správná rozhodnutí.
 • Nový pohled na rodičovství, vidět šťastné a samostatné děti. Zkušenosti s vědomým těhotenstvím a porodem.
 • Důvěru ve vlastní tělo, přirozené zdraví a pochopení fungování imunity. Kvalitnější spánek.

Cítím se uvolněně, sebejistě a sebevědomě a hlavně neskutečně nabitá pozitivní energií. Ukázala mi nové směry a otevřela uzamčené dveře.

Spolupráce s Baruškou byla úžasná.Na setkánì s nì jsem se pokaždé velice těšila.Vždy mě přivìtala svým krásným ùsměvem a objetìm.V kanceláři,kde jsme se setkávaly byla pohodová a voňavá atmosféra,svìčky,relaxačnì hudba a dobrý čajìk. 😉 Měla jsme možnost poznat a vyzkoušet hodně různorodých technik. Pokaždé jsem byla plná nových zážitků a prožitků, které pro mě měly veliký přínos. Cítila jsem se uvolněně (jako na obláčku),sebejistě a sebevědomě a hlavně neskutečně nabitá pozitivní energií. Baruška je vyjimečná a úžasná kytičková bytost,která mi ukázala nové směry a otevřela uzamčené dveře.Já ji touto cestou velice děkuji a vřele každému doporučuji.Ať se ti daří Baruško.😊
S láskou Lůca 😊

Nový pohled na život a na sebe. Revoluce v uvažování, svoboda myšlenkám.

"Baruška není „klasická“ psycholožka a to je dobře. Díky ní jsem získala nový pohled na život a na sebe samu. Dalo by se říct, taková malá revoluce v mém uvažování 😊, která přinesla svobodu mým myšlenkám a omezila strach. Pokud k tomu připočítám neuvěřitelnou relaxaci při našich relaxačních hodinách, Barušky přátelský a vždy usměvavý přístup, není co vytknout.“
Hanka B.

Co jsem cítila jako malinká a ve tmě ztratila.. našla jsem cestu zpátky ke Světlu.

Moje milá Baruško, schůzky a povídání s tebou mi otevřelo oči na život i na moje bolístky,kterých jsem měla hodně. Často z nich čerpám i tedˇ.Pořád je co se učit a zdokonalovat se ve všech směrech. Mimo jiné, si mě naučila co jsem cítila a znala,když jsem byla malinká,ale pak na dlouhou dobu jsem to ve tmě ztratila. Tu cestu ke Světlu jsem zas našla a to díky tobě. Mám tě ráda a jsem ráda,že jsi.
s láskou Leni

Jemným způsobem mě navedla na cestu poznání. Můj život se hodně změnil.

V mém životě mě potkalo velké štěstí v podobě práce s Barunkou Dobiášovou. Když už jsem si nevěděla rady se svým životem, objevila se ona. Úžasný, báječný, vzácný člověk, který mi moc pomohl a stále pomáhá. Sezení s ní se nedají nazvat prací. To je čas strávený s laskavým člověkem v láskyplném prostředí, s člověkem, který přesně ví, co se ve vás odehrává a který vás jemným způsobem přivádí na cestu poznání. Najednou vám dochází, proč je váš život takový, jaký je. Díky Barunce vím, kdo jsem, jaký je můj životní úkol, kam se mám posouvat, jak na sobě pracovat. Na sezení s ní jsem se hodně těšila. Pro velké množství informací, které obdržím, pro příjemnou atmosféru, kterou umí vytvořit, pro energii, která z ní vychází... Musím přiznat, že můj život se skutečně hodně změnil, mění a ještě měnit bude. To vím naprosto přesně. A za to jsem vděčná Barunce Dobiášové.
Pavla Vostřáková

Sedí pět žab dlouho na kládě. Čtyři z nich se rozhodnou skočit do vody a být zase o kousek spokojenější.

Kolik žab je tedy spokojenějších?

Dejte si na čas s odpovědí. Nespěchejte 😊

Napadlo vás čtyři? Ale správnou odpovědí je žádná!

Proč? Protože je velký rozdíl mezi tím, se rozhodnout a něco skutečně udělat.

S námi lidmi je to stejné. Pokud chceme být spokojenější, nestačí se jen rozhodnout, ale podniknout také byť jen malinkou akci.

Nemusíme čekat na ideální podmínky na 100%. Ty nemusí nikdy nastat...Až budu mít čas/peníze...Stačí být připravený klidně jen na 50-80% a jít do toho.

Jakou jednu akci můžete udělat hned teď a přiblížit se větší spokojenosti? Těšíme se na vás v klubu 😊

Klikněte na tlačítko "Získat OKAMŽITÝ přístup do klubu" a vyzkoušejte všechny tréninky a meditace ještě DNES za zvýhodněnou cenu!

1.990 Kč

290 Kč

 Další měsíce za 1.990 Kč. Uvnitř klubu možnost výhodnějšího členství.

Na platbu online platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.