🔓 ODEMČENO! Jedinečná událost jako poděkování za vaši důvěru

Dvoudenní transformační online workshop

VNITŘNÍ KLID

Jak v době nejistoty a omezení objevit vnitřní klid.
Lék na stres, strachy, obavy, nerozhodnost, osamělost…

Barbara a Jiří Dobiášovi

psycholožka a lékárník

Možná, že vás současná situace nechává v klidu. Anebo cítíte napětí a tlak více než dříve?

Pro oba případy platí, že dotknutí se skutečného klidu uvnitř sebe je osvěžujícím a povzbuzujícím zážitkem.

Uvnitř vás je prostor, který jste už v průběhu svého života několikrát navštívili. Někdy vědomě, jindy nevědomě. Je to prostor plný lásky a moudrosti. Je to prostor radosti, klidu a spokojenosti.

Na workshopu se společně vydáme do vašeho všudypřítomného vnitřního světa hlubších pocitů.

Na workshopu zažijete:

 • Napojení na svou pravou podstatu
 • Jedinečnou energii jednoty a propojenosti s ostatními účastníky workshopu
 • Zpomalení víru myšlenek vaší mysli
 • Vystoupení z každodenní rutiny a stereotypu
 • Posun ve vnímání vlastní reality

V průběhu dvou dnů vás seznámíme s novou spirituální psychologií, která mění od základů celý obor psychologie. Tím nejzajímavějším na psychologii mysli je její jednoduchost a srozumitelnost. Objevíte tři principy lidského prožívání.

Principy vysvětlují, jak si vytváříme díky určitým vnitřním silám své prožívání. Ukazují na to, že žijeme jen a jedině v myšlenkové realitě a jsme proto v každém okamžiku jednu myšlenku od zcela nového prožitku.

Jak mi může naučení se tří principů pomoci v životě?

To co pomáhá není rozumové pochopení definice principů, ale spatření jejich souhry v konkrétních okamžicích vašeho života.

Podobně jako když rozostříte své oči a zklidníte svoji touhu najít prostorový obrazec v dříve populárních 3D pohlednicích (stereogramech).

Poznali jste, co se skrývá na obrázku? 💜

Pokud se vám nedaří žádný obrazec zahlédnout, tak nevadí. Někdy to chviličku trvá, vzpomenout si, jak na to. Zapomínáme a znovu se probouzíme. Ale schopnost uvidět nejen obrazec, ale také zcela nový pohled na realitu, je přirozeně v každém z nás.

Najednou se objeví jasný a ostrý obraz ze všech těch prvků, které na začátku nedávají našemu vnímání smysl. Posuny ve vnímání vaší reality sputí řetězovou reakci změn ve vašem životě.

Všechno, co se na workshopu naučíte si budete moct okamžitě sami ověřit. Proto vás budeme vyzývat, abyste nám nevěřili a vše si sami vyzkoušeli.

Pro upřesnění termínem “principy” nemáme na mysli osobní přesvědčení nebo zásady (žádné pseudo pravdy, náboženské nebo esoterické učení), ale definici z naučných slovníků...

Princip je:

 • a) základním zdrojem, podstatou něčeho:
  např. přírodní zákony,
 • b) základní vlastnost nebo znak určující podstatu něčeho:
  esence

Tři principy tak ukazují k základům, podstatě nebo zdroji lidského prožívání. Podobně jako je gravitace konstantou fyzického světa, tak jsou tři principy konstantou naší psychologie.

Mezi přínosy porozumění Principům lidského prožívání patří:

 • Odpovědnost za svůj život a konec obviňování okolí za své pocity.
  Uvědomění, že celé vaše prožívání funguje jedním způsobem a to zevnitř-ven. Pocity, které prožíváte jsou vždy výsledkem toho, jak používáte Principy mysli. Přestanete být obětí vnějších okolností nebo lidí. Začnete se cítit mnohem jistěji, protože se vymaníte z nedorozumění o tom, odkud přichází vaše pocity.
 • Stanete se více odolní vůči okolním vlivům a budete mít méně stresu.
  Tím, že se začnete přirozeně navracet zpět do vnitřního klidu, budete překonávat napětí a výkyvy nálad mnohem rychleji. Stanete se doslova imunní vůči stresu. To všechno zvýší vaši odolnost, která se stane nedílnou součástí vaší vnitřní pohody.
 • Více času stráveného v přítomném okamžiku
  Díky porozumění principu zevnitř-ven vám přestane dávat smysl měnit okolní svět. Přestanete lpět na myšlenkách, které začnou přirozeně odplouvat z vaší mysli. Klidnější mysl nám umožní všímat si detailů života kolem nás.
 • Větší lehkost při prožívání změn nálad
  To, že se mysl zklidní neznamená, že ustane proud vašeho myšlení. Stále budete prožívat výkyvy nálad. To je zcela přirozené. Tím, že přestanete tolik záviset na svém myšlení, získáte větší lehkost prožívání všech druhů nálad. To znamená přijetí toho co je, takového jaké to je.
 • Osvobození od limitů mysli
  Jakmile prokouknete povahu omezujících přesvědčení vaší mysli, otevřete se novým možnostem, které se před vámi začnou objevovat.
 • Odpuštění pravý soucit
  Je přirozené mít odsuzující myšlenky. Když chápeme, jak funguje naše mysl, necháváme myšlenky viny a zklamání volně odejít. Pochopením mysli druhých lidí v nás probudí pravý soucit a porozumění. Začnou se přirozeně čistit bolestivé vzpomínky minulosti, které zastínily vaši mysl.
 • Více pocitů vnitřní pohody
  Jasná a klidná mysl s sebou přináší automaticky pocity spokojenosti, uvolnění, štěstí, živosti, nadšení, zvědavosti, motivace a lásky. Když se vaše mysl vyčistí, tak všechny tyto pocity mají tendenci vyplout na povrch. Stejně jako má míč ponořený pod hladinou tendenci vyplout na povrch díky vztlakové síle, když mu nic nebrání.
 • Více zdravého rozumu
  Hlubší porozumění principům fungování lidské mysli přináší více jasného a svěžího myšlení, více jistoty a kreativity do života. Zdravý rozum pak slouží jako takový naváděcí systém, který vás bezpečně provází životem.
 • Přínosy do vztahů
  Porozumění tomu, že každý žijeme ve své oddělené realitě nám dává možnost učit se od druhých. Naše naslouchání se zlepší. Chápání toho, že druhý není zodpovědný za naše pocity, nám umožňuje vracet se mnohem rychleji do stavů pohody a ke správným rozhodnutím.

Představte si, jaké by to bylo prožívat některý z výše uvedených přínosů...

Upozorňujeme, že workshop bude jiný než jste zvyklí:

 • nebudeme učit žádné techniky, metody, strategie nebo nástroje
 • nebudeme nikomu radit, co má dělat
 • nebudeme šířit osobní názory nebo přesvědčení
 • nebude to mindfulness, pozitivní myšlení nebo NLP (neurolingvistické programování) a další směry

To zní zajímavě, o čem to tedy bude?

Budeme s vámi sdílet jednoduché porozumění o fungování lidské mysli. Ukážeme, jak prožívání života vychází z NÁS, ne že se život děje NÁM (opačně než si většina lidí myslí a jak to na první pohled vypadá).

Uvidíte proč je mnohem důležitější zajímat se o to, jak vzniká naše prožívání (realita), to ŽE myslíme, než CO si myslíme (rozbor obsahu myšlení).

Workshop bude sérií rozhovorů, cvičení, přirovnání, příběhů a zamyšlení, našich i vašich. Nečekejte přísně strukturovaný průběh za účelem konkrétního výsledku.

Budeme společně vytvářet jedinečný zážitek. Občas se rozdělíme do menších skupinek, kde bude prostor pro zamyšlení, naslouchání a uvědomění.

Víte, co lidem nejčastěji zabrání účasti na workshopu?

Jsou to nejčastěji dvě věci...

Slýcháme: “Co mě chcete nového naučit? ZNÁM TOHO UŽ HODNĚ - mám za sebou spousty kurzů, knih, workshopů a přednášek. Rozvíjím se i duchovně.”

Oceňujeme touhu učit se nové věci. Proto pevně věříme, že vás zvědavost povede dále, právě na náš workshop. Protože…

… bylo to jako kdyby mi někdo zaklepal na rameno a zašeptal do ucha: “Víte o těch dveřích támhle?”

“Je to úsměvné. Celý svůj život jsem ke všemu přistupoval rozumem. Tolik jsem se toho naučil. Byl jsem hrdý na své znalosti. Vytvořil jsem si v hlavě něco jako knihovnu.

A v této knihovně jsem měl knihy snad ze všech témat. Všechno na co si vzpomenete. Vím přesně, kde se jaká kniha nachází. Četl jsem je snad tisíckrát.

Ale potom, co jsem pochopil, jak ve skutečnosti funguje moje mysl, to bylo jako kdyby mi někdo zaklepal na rameno a zašeptal do ucha: Víte o těch dveřích támhle? Když jsem těmi dveřmi prošel ven z knihovny objevil jsem, že tam venku je celé sídlo. Mnohem více dalších místností.

Až nakonec jsem objevil dveře vedoucí ven z celého sídla do nekonečného prostoru. Zkrátka je tady toho mnohem více, než jen tato malá knihovnička. To, co si moje mysl myslí, že ví, je tak malé v porovnání s tím, co jsem ještě neobjevil, na co jsem ještě ani nepomyslel.

Takže si představte, jak se potichu procházím kolem a objevuji nové obzory. Jsou fascinující a působí obrovsky v porovnání s tím, kde jsem žil předtím. Těším se na to, až se vrátím zpět do práce, k rodině a budu více žít z tohoto prostoru neznáma.”

(úryvek z knihy One Thought Changes Everything - Mara Gleason)

“Barčo, Jirko, rád bych přišel na workshop,

ale v tuhle chvíli NEMÁM ČAS.”

Skutečnou pravdou je, že to není o čase, ale o prioritách.

Doporučujeme udělat si prioritu ve vybudování pevného základu, kterým je psychická pohoda. Protože klid, jasná mysl a spokojenost je předpokladem úspěchu.

Nedělejte chybu, kterou dělá 95% lidí kolem nás.

Byli jsme naučení věřit, že nejdříve musíme věci MÍT (peníze). Teprve potom můžeme začít něco DĚLAT a až nakonec se dobře cítít, tedy BÝT. Často nemáme čas, protože se více soutředíme na věci než na zážitky-pocity.

5% úspěšných lidí dává naopak nejvíce pozornosti svému vnitřnímu nastavení. Jednoduše řečeno cení si svého BYTÍ. Dělají věci s větším klidem a jistotou. Věci potom vznikají zcela přirozeně a s lehkostí.

JAK BUDE WORKSHOP PROBÍHAT?

Naprosto chápeme, že když máme stres na denním pořádku, tak se může klid mysli jevit jako něco nedosažitelného. Proto jsme připravili dostatečný čas dvou víkendových dnů pro zklidnění vaší mysli.

Všechna online setkání budou probíhat přes aplikaci ZOOM. (Pokud neznáte, buďte v klidu. Provedeme vás technikou dopředu.)
Páteční večer využijeme k seznámení a doladění všech případných technický potíží.

 • 1
  Pátek 8.5. 2020 - seznamovací setkání: 20 - 21:30
 • 2
  Sobota 9. 5. 2020 - dopolední blok: 9 - 13h
 • 3
  Sobota 9. 5. 2020 - odpolední blok: 16 - 19h
 • 4
  Neděle 10. 5. 2020 - dopolední blok: 9 - 13h
 • 5
  Neděle 10. 5. 2020 - odpolední blok: 16 - 19h

Jaká je cena vstupenky?

Nápad na uspořádání workshopu vznikl z našeho zážitku z workshopu anglické koučky Kimberley Hare. Měli jsme jedinečnou možnost zúčastnit se jejího workshopu, který se konal vyjímečně v Praze.

Podobné události stojí v zahraničí v přepočtu mezi 19.000 až 29.000 Kč.

Naší vizí je přinášet srovnatelný zážitek za rozumnou cenu. Proto jsme určili hodnotu dvoudenního online workshopu na 4.990 Kč.

Protože je pro nás s Barčou naše práce srdeční záležitostí, rozhodli jsme se v květnu uspořádat workshop ZDARMA. Chceme vás podpořit po dlouhých týdnech útlumu našeho běžného života.

Zároveň také ale víme, že lidé mají nevinný sklon nevážit si věcí, které jsou zdarma. Proto jsme vymysleli systém vratné zálohy na vyžádání.

Jak funguje vratná záloha na vyžádání?

Vratná záloha na vyžádání je závaznou rezervací vašeho místa na workshopu. Po skončení workshopu vám pošleme email s podrobnými informacemi o možnosti vrácení vaší zálohy 1.000 Kč.

Naším přáním je, aby workshop mohl ZAŽÍT úplně každý. Proto budeme plně respektovat vaši případnou žádost o vrácení zálohy.

Podmínky vrácení zálohy jsou dvě:

 • Zúčastnit se workshopu
 • Vyplnit jednoduchou žádost na webu do 12. 5. 2020
  Odkaz na žádost bude v emailu z 11. 5. 2020

Vratná záloha na vyžádání 1.000 Kč je zároveň motivací pro vás účastnit se celého workshopu.

WORKSHOP VNITŘNÍ KLID

Dvoudenní transformační workshop

 • Společně utvářený zážitek
 • Oáza klidu v rozbouřené době
 • Revoluční porozumění mysli
 • Dva dny vhledů a uvědomění

4.990 Kč

ZDARMA*

*Vratná záloha na vyžádání 1.000 Kč

Nový pohled na život a na sebe. Revoluce v uvažování, svoboda myšlenkám.

"Baruška není „klasická“ psycholožka a to je dobře. Díky ní jsem získala nový pohled na život a na sebe samu. Dalo by se říct, taková malá revoluce v mém uvažování 😊, která přinesla svobodu mým myšlenkám a omezila strach. Pokud k tomu připočítám neuvěřitelnou relaxaci při našich relaxačních hodinách, Barušky přátelský a vždy usměvavý přístup, není co vytknout.“
Hanka B.

Našla jsem to, co jsem cítila jako malinká a ve tmě ztratila. Našla jsem cestu zpátky ke Světlu.

"Moje milá Baruško, schůzky a povídání s tebou mi otevřelo oči na život i na moje bolístky, kterých jsem měla hodně. Často z nich čerpám i teď. Pořád je co se učit a zdokonalovat se ve všech směrech. Mimo jiné, jsi mě naučila co jsem cítila a znala, když jsem byla malinká, ale pak na dlouhou dobu jsem to ve tmě ztratila. Tu cestu ke Světlu jsem zas našla a to díky tobě. Mám tě ráda a jsem ráda, že jsi...“
s láskou Leni

Jemným způsobem mě navedla na cestu poznání. Můj život se hodně změnil.

"V mém životě mě potkalo velké štěstí v podobě práce s Barunkou Dobiášovou. Když už jsem si nevěděla rady se svým životem, objevila se ona. Úžasný, báječný, vzácný člověk, který mi moc pomohl a stále pomáhá. Sezení s ní se nedají nazvat prací. To je čas strávený s laskavým člověkem v láskyplném prostředí, s člověkem, který přesně ví, co se ve vás odehrává a který vás jemným způsobem přivádí na cestu poznání. Najednou vám dochází, proč je váš život takový, jaký je. Díky Barunce vím, kdo jsem, jaký je můj životní úkol, kam se mám posouvat, jak na sobě pracovat. Na sezení s ní jsem se hodně těšila. Pro velké množství informací, které obdržím, pro příjemnou atmosféru, kterou umí vytvořit, pro energii, která z ní vychází... Musím přiznat, že můj život se skutečně hodně změnil, mění a ještě měnit bude. To vím naprosto přesně. A za to jsem vděčná Barunce Dobiášové."
Pavla Vostřáková

Cítím se uvolněně, sebejistě a sebevědomě a hlavně neskutečně nabitá pozitivní energií. Ukázala mi nové směry a otevřela uzamčené dveře.

"Spolupráce s Baruškou byla úžasná.Na setkání s ní jsem se pokaždé velice těšila.Vždy mě přivìtala svým krásným ùsměvem a objetìm. V kanceláři,kde jsme se setkávaly byla pohodová a voňavá atmosféra, svìčky,r elaxačnì hudba a dobrý čajìk. 😉 Pokaždé jsem byla plná nových zážitků a prožitků, které pro mě měly veliký přínos. Cítila jsem se uvolněně (jako na obláčku), sebejistě a sebevědomě a hlavně neskutečně nabitá pozitivní energií. Baruška je vyjimečná a úžasná kytičková bytost, která mi ukázala nové směry a otevřela uzamčené dveře. Já ji touto cestou velice děkuji a vřele každému doporučuji.Ať se ti daří Baruško.😊"
s láskou Lůca

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Zavolejte nám přímo na naše telefony nebo napište email:

 • Jirka: 737 935 992, jirka@jednodusestastny.cz
 • Barča: 605 004 537, barus@jednodusestastny.cz