Jak být jednoduše šťastný

Objevte znovu svět, kde máte naplňující vztahy, prožíváte každý den spokojeně
a s radostí, máte méně stresu, lepší spánek, cítíte se svobodní a více sami sebou.

Cítíte se poslední dobou bez energie a ve stresu?
Nedaří se vám dosáhnout trvalé změny nebo věci často odkládáte?
Prožíváte ve vztahu rutinu a neposouváte se dál?

Na otázku:” Jak se máte?” naši klienti často odpovídají. “No, jak kdy, ale poslední dobou jsem hodně unavený. V noci se budím a často trvá dlouho než se mi povede znova usnout.

Když se pak dostaneme na otázku relaxace a odpočinku, tak lidé namítají. “Nemám moc času, jsem v jednom kole, v práci, doma, povinnosti a zařizování, však to znáte.
Odpovídáme: “Stres.” a oni na to:”Ano.”

Jak se potom bavíme dále o spokojenosti a radosti v životě, tak se setkáváme s jedním společným jmenovatelem, který jim stojí v cestě. Nenaplněná očekávání, touhy a sny. Podaří se jim něco změnit, ale po čase se vrací zpět do zajetých kolejí.

O odkládání netřeba mluvit, každý o tom víme své.

Hned v závěsu jsou naše vztahy. Často jen stěží lze mluvit o pocitech štěstí. Vztahy uvízlé na mrtvém bodě, které se nikam neposouvají. Zažíváme rutinu. Přitom si přejeme vztahy s pocity naplnění, podpory a zázemí.

Možná si říkáte: Tohle všechno vím, ale jak s tím tedy něco udělat? Už jsem toho hodně vyzkoušel a upřímně nemám moc času a energie zase zkoušet nějaké další “zázračné” techniky a metody.

Naprosto to chápeme. Měli jsme to podobně. Byli jsme v tom dokonce až po uši
a netušili, jak z toho ven.

Přesto nám dovolte zeptat se vás:

 • Co kdybyste najednou pocítili novou energii a stres se rozplynul?
 • Co kdybyste dokázali věci dotahovat do konce, získali nové návyky a začali méně odkládat?
 • Co kdybyste prožívali novou úroveň svých vztahů. Cítili se opět milovaní. Nespokojenost by se vytratila a vy mohli vyrazit do světa a dělat věci, co vás baví?

Dobrou zprávou je, že je to možné. Je to dokonce snazší než se může zdát. Není nutné do nekonečna prožívat pocity nespokojenosti a frustrace. Existuje “zkratka” k naší přirozené životní pohodě.

“Zkratka” k naší přirozené životní pohodě.

3 životní lekce Jirky, které vedly k objevení “zkratky”.

Už od doby dospívání jsem měl sen, najít tu pravou partnerku. Věřil jsem, že se stane mým nejlepším přítelem. Už tehdy jsem věděl, že mít spokojený a láskyplný vztah pro mě bude znamenat životní úspěch.

Okolnosti tomu ale chtěli jinak. Přes spousty platonických lásek a chvilkové nadšení jsem byl stále sám. Jako naschvál o mě měli stály jen takové, o které jsem já neměl zájem.

Dostal jsem se až do fáze, kdy jsem doslova uvízl ve vztahu devět let a byl na pokraji osobní tragédie. Zůstával jsem v nefunkčním vztahu, i když mi lidé okolo říkali, abych
z toho utekl. Měl jsem svázané nohy.

I když to vypadalo hrozně, tak jsme ve skutečnosti nebyl nijak vázaný. Žádné děti ani svatba.

Když se zpětně ohlédnu tak to byla opět moje vytrvalost a zvídavost, která mě zachránila. Začal jsem studovat knihy o vztazích a partnerství. Četl jsem o tom, jak to vypadá mezi páry, které mají naplněné
a prosperující vztahy.

Zážitek mezi nebem a zemí.

Pak se to stalo! Druhého prosince, ve 14 hodin roku 2013 v lékárně. Měl jsem mimořádnou směnu
a vydával léky pacientům jako obvykle, když najednou jsem zvedl oči od obrazovky počítače a zadíval se do krásných hnědých očí mojí budoucí manželky Barbary.

Moc rád bych vám to odvyprávěl úplně celé, protože, co se odehrálo dále bylo jako
z Hoolywoodského filmu, ale není na to tady prostor.

Důležité bylo, že toho magického okamžiku jsem se doslova podruhé narodil. Převzal jsem odpovědnost za svůj život. Ve 32 letech jsem se stal tvůrcem svého života. Pocítil jsem poprvé opravdové štěstí, které přicházelo z vnitřku mě a nebylo nijak vázané na vnější okolnosti.

LEKCE 1: Nikdy není pozdě na změnu. Nezáleží na věku, minulosti nebo jako špatně na tom zrovna jste.

Splnil se mi sen, i když to trvalo trochu déle než jsem předpokládal.

Za ty roky jsem si uvědomil spoustu věcí a moje zvídavost mě vedla stále hlouběji
a hlouběji. Od roku 2012 jsem se začal věnovat konzultacím na odvykání kouření, přestože jsem nikdy nekouřil. Za tu dobu jsem absolvoval přes 100 konzultací a zjistil zajímavou věc.

Ať se chceme cokoliv:

 • skvělé vztahy
 • zhubnout
 • přestat kouřit
 • lépe spát
 • správně jíst
 • zbavit se stresu
 • zbavit se návyků nebo osvojit nové

tak za tím vším chceme být šťastní.

LEKCE 2: Naše základní potřeba je cítit se dobře, spokojeně
a radostně. Chceme být šťastní.

V květnu 2017 jsem se dostal na jednu zajímavou konferenci o porozumění lidské mysli. Byl to úplně jiný zážitek než jsem očekával. Nedokážu dobře popsat slovy to uvědomění, které mě zasáhlo.

LEKCE 3: Všechno, co hledáme, čeho se snažíme dosáhnout abychom byli šťastní už máme v sobě. Jenom jsme na to zapomněli a začali se dívat špatným směrem. Až tak je to jednoduché.

Nejkrásnější byla ta jednoduchost toho poznání. Odhalil jsem a stále odhaluji ten svůj zdroj životní spokojenosti a radosti, bez toho aby mi někdo říkal, co mám dělat.

Na vlastní kůži jsme se oba přesvědčili, že každý z nás dokáže znovu objevit svou vrozenou spokojenost a radost, kterou jsme například prožívali jako děti.

Proč se zajímat o to, jak být více šťastný?

Zjistili jsme, že téma štěstí, tedy spokojenosti a radosti je skutečně základní otázkou, které se s manželkou věnujeme celou naší kariéru. Ať už s klienty v lékárně každý den, na konzultacích nebo při psychologické terapii.

Téma životního štěstí vnímáme jako nedílnou součást našich pomahačských profesí psycholožky nebo lékárníka.

Uvědomujeme si v jaké době dneska žijeme?

Pojďme se ve stručnosti podívat v jaké době dneska žijeme. Myslíme si, že ji úplně nedoceňujeme.

Většina lidí, kteří chodili po této planetě se v průměru dožívali něco okolo 25 let. Jen za posledních 100 let se průměrná délka lidského života více než zdvojnásobila.
V České republice z 35 let na necelých 80 let, takže většina z nás již statisticky přesluhuje.

Velký vliv na prodloužení délky lidského života měl pokles dětské úmrtnosti, která za posledních 100 let klesla více než 10 násobně. Před 100 lety se přes 30% dětí u nás nedožilo pátých narozenin. Aktuálně je dětská úmrtnost na 0,3%. Od revoluce klesla 5x
a máme ji 2x nižší než v USA.

Podívejme se na technologie. Rostou exponenciálně. Dnes je mobilní telefon výkonnější než nejvýkonnější superpočítač před 20 lety. Ani NASA neměla před 20 lety výkonnější počítač, než je dnes průměrný mobil.

Pravděpodobnost, že zahyneme při letecké nehodě je (1:16 000 000) v současné době nižší než, že vyhrajete ve sportce (1:13 000 000).

Asi nejzajímavější faktem, který je velmi aktuální, vyjadřuje riziko, že vás dneska někdo zabije. Toto riziko je nejmenší v historii.

I když to tak z médií nevypadá, tak žijeme aktuálně na nejbezpečnější planetě. Na světě je nejméně válečných konfliktů v historii a nejméně lidí je zabito, co kdy bylo. Měli bychom se každé ráno radovat, že se probouzíme v dnešní době.

Myslíte si, že jsme spokojenější?

 • Dožíváme se v průměru 2x déle
 • Žijeme na nejbezpečnější planetě
 • Podle Global Peace indexu 2016 skončila ČR jako 6 nejbezpečnější země na světě
 • Máme lepší zdravotnictví, technologie

Jsme opravdu spokojenější? Myslíte si, že lidé žijící dnes jsou spokojenější než lidé žijící před 50 lety?

Realita ukazuje, že SPOKOJENOST STAGNUJE. Spíše klesá.

Česká republika dokonce skončila před 6 lety jako 2. NEJNEGATIVNĚJŠÍ ZEMĚ na světě po Řecku, podle agentury Gallup. Od té doby se toho moc nezměnilo. Řekové k tomu mají alespoň trochu důvod. Mají 25% nezaměstnanost, největší z celé EU. My máme nejmenší z celé EU.

Možná to znáte sami, když se rozhlédnete kolem sebe třeba v dopravních prostředcích, obchodech, bance nebo na úřadech.

Proč tolik pesimismu a negativity?

Určitě bychom objevili více důvodů, proč tomu tak je. Možná vás ale překvapí, co jsme zjistili.

Díváme se opačným směrem! Co to znamená?

Možná jste si také všimli, jak se dnes velká část našeho života, točí kolem materiálních věcí, dosahování výsledků, honbou za penězi, auty, domy, dovolenými a tak podobně. Ani nás nenapadne, že je na tom něco divného.

Musíme mít přece prostředky na nájem, hypotéku, na jídlo, oblečení a spoustu dalších základních věcí, bez kterých nemůžeme v dnešním světě vůbec existovat. Naše pozornost je strhávaná k tomu vydělávat peníze a zabezpečit tak sebe a svojí rodinu.

Pokud k tomu přidáme pocity nenaplněné touhy ve vztazích, málo času na naše koníčky, únavu z nevyspání, zbyde nám v životě pár vzácných chvilek například s našimi dětmi nebo s přáteli.

Myslíme si, že by naši nespokojenou situaci vyřešila změna našeho okolí.

Nová práce, přestěhovat se nebo si najít nového partnera, který si nás bude vážit. Vydělat více peněz a získat finanční svobodu.

Už od dětství nás přece učili, že spokojení můžeme být až budeme mít jedničky, získáme titul, najdeme si dobře placenou práci, najdeme partnera, založíme rodinu
a budeme mít vlastní bydlení. Samé “ažpaky”.

Výsledky přinášejí spokojenost?

Vrhneme se do světa a chceme dosahovat výsledků. Měníme práci kvůli hroznému šéfovi, bereme přesčasy pro více peněz nebo hledáme dokonalého partnera. Hledáme způsoby jak něčeho dosáhnout.

Chceme pro sebe to nejlepší, ale zjišťuje, že to nebude tak snadné. Chodíme na různé kurzy, vzděláváme se pořád dokola. Čteme knížky o vztazích, projíždíme diskuze na internetu, přitahují nás nejrůznější tipy a rady v časopisech. Zjišťujeme jednu věc.

Všude samá teorie, složité postupy a nesrozumitelné rady.

V čem je problém? Občas něco zafunguje a cítíme se lépe. Jenže to netrvá dlouho
a nepříjemné pocity se vrací zpět. Můžou se nám začít vkrádat pochybnosti o nás samotných: “Nejsem dost dobrý, co je se mnou v nepořádku?”

Máme pro vás dobrou zprávu:
"JSTE NAPROSTO V POŘÁDKU, VŽDYCKY JSTE BYLI!"

Myslíme to vážně. Byli jsme na tom, podobně. U každého se pochybnosti o sobě samém projevují jinak.

Já jsem třeba například věřil, že nemůžu zpívat. Cítil jsem se trapně, když jsem měl něco zazpívat. Myslel jsem si, že mám špatný hlas a neuměl žádné texty písniček. Až před lety jsem zjistil, že zpěv je docela zábava, když zpíváte, co máte rádi, s lidmi, které máte rádi. Přijal jsem dokonce výzvu a absolvoval kurz zpěvu s manželkou, kde jsem byl mimochodem jediný muž. Dnes je můj nejvěrnější fanoušek naše dvouletá dcera, které zpívám s největší radostí.

Já jsem nevěřila, že mohu být kosmetickou poradkyní a část života (hlavně na VŠ) se živit tím, že budu prodávat krémy, líčit ženy a radit jim, jak pečovat o svou pleť, když jsem v podnikání neměla žádnou zkušenost, a sama jsem znala jen tužku na oči... Že možné je opravdu cokoliv píšu i ve svém osobní příběhu. Naučila jsem se vše používat, navštívila nepřeberné množství kurzů.. Během půl roku jsem si zpět vydělala svých investovaných 50.000,- a ještě dalších 50.000,- které jsem měla do začátku půjčené od rodičů. Následujících několik let jsem nalíčila spousty žen na různé akce od plesů, promoce až po svatby. Poradila jsem stovkám žen, jak pečovat o svou pleť a být krásné i navenek. Dodnes sama Mary Kay používám, protože chci hýčkat a rozmazlovat i svou tělesnou stránku 😊.

PROŽÍVÁME NAŠE MYŠLENKY, ZEVNITŘ VEN.

Tohle uvědomění vypadá na první pohled velmi nenápadně. Možná jste to už někde
i slyšeli. Třeba v souvislosti s klasickou psychologií a její regresí (analýzou minulosti), hledání myšlenek a přesvědčení. Určitě jste zaznamenali i pozitivní psychologii, afirmace a další postupy. Všechno jsou to zajímavé techniky a metody, které mají své uplatnění.

Vykročme ale z davu a přiznejme si, že techniky, metody a nástroje mají omezenou délku své účinnosti. Pokud je používáme přímo za účelem dosažení změny
a spokojenosti v životě, můžeme se na nich stát dokonce až závislí. Jinými slovy bez techniky, metody nebo nástroje se cítím špatně.

Žádná analýza, ovládání nebo ignorace myšlenek. 

Naše prožívání funguje přesně opačně než si myslíme. Například náš šéf nemůže za to, že jsme na něj naštvaní. Jsou to naše vlastní myšlenky o šéfovi, které způsobují naše naštvání. To neznamená, že nemůžu být na šéfa naštvaný. Znamená to, že pokud si uvědomím hluboko v sobě odkud vzniká moje prožívání, přestávám být obětí vnějších okolností.

Nejedná se o intelektuální nebo rozumové pochopení, ale o UVĚDOMĚNÍ. Jednoduše vám něco těžko popsatelného slovy hluboko uvnitř vás dojde. Ve vašem okolí se nic nezměnilo, ale vy jednáte jinak. Určitě to znáte ze svého života, jenom jste si toho možná nevšimli. Dlouho si s něčím lámete hlavu a najednou vám to ráno v posteli dojde. Často se to stává také na toaletě nebo v autě při řízení.

Ono to skutečně vypadá tak, že k nám láska proudí zvenčí od našeho partnera. Tak to ale nefunguje. Je to tak, že se naše láska poznala s láskou v našem partnerovi a je jim dobře, když jsou blízko sebe. Každý cítíme svoji lásku, ale navenek to vypadá, že přichází od partnera.

Jsem lékárník, který se cítí jako řezník vegetarián
v řeznictví.

Býval jsem 100% materialista. Všechno jsem analyzoval a potřeboval spousty důkazů, abych něco uznal. Bylo to v pořádku, potřeboval jsem si tím projít. Moje úroveň uvědomění se za posledních 5 let prohloubila na tolik, že jsem si začal všímat věcí, které by mě předtím ani nenapadly.

Dnes souhlasím s tím, že ¾ léků, které dnes pacienti užívají při chronických onemocnění jako vysoký tlak, cukrovka, astma, deprese, vysoký cholesterol, by nemuseli vůbec užívat, kdyby si uvědomili, že nejsou oběti života, ale jeho tvůrci. Vznikají dokonce nové vědní obory jako epigenetika nebo psychoneuroimunologie, které tyto domněnky potvrzují.

Jediné, co mi dává smysl jsou léky pro akutní podání jako antibiotika, léky tišící bolest, léky na ředění krve po operacích apod. Doma používáme pouze léky na bolest a teplotu, posílení imunity, dezinfekci na poranění, kapky na ucpaný nos a možná nějaké vitamíny, když je nejhůř.

V JEDNODUCHOSTI je krása!

Odvěká pravda, kterou přes náš zrychlený život v poslední době vůbec neslyšíme. Snažíme se být perfektní
a dokonalí, ztrácíme se ve složitostech.

Zaměřme pozornost na naši vrozenou spokojenost.

To co má moc proměňovat je právě jednoduchost a uplatnění v životě.

 • Převádění teorie a vzdělání do praxe.
 • Zaměřit svou pozornost nejen na cíle, ale také na svou VROZENOU SPOKOJENOST.
 • Uvědomit si jak vzniká naše vnímání světa - ze 100% ZEVNITŘ-VEN.

Po letech zkušeností s našimi klienty jsme se rozhodli dát s manželkou hlavy dohromady a sdílet tohle uvědomění, tuhle novou PSYCHOLOGII MYSLI. Faktem je, že to není nic,
o čem by lidé nemluvili už po staletí. Už například Budha zdůrazňoval důležitost myšlenek v citátu: “Stáváme se tím, co si myslíme.

Čím vyniká tohle nové pojetí mysli je právě JEDNODUCHOST, se kterou k nám promlouvá.

Loni na podzim jsme dostali nápad a začali pracovat na způsobu, jak vám ukázat, že i vy  můžete být jednoduše spokojení a šťastní, bez zbytečných složitostí a nekonečného vzdělávání.

Na základě uvědomění, které proměňuje životy lidem po celém světě, jsme připravili jedinečné online místo, kde bychom vám s největší radostí osobně chtěli ukázat, jak být jednoduše šťastní. Společně jsme proto vytvořili unikátní online klub, který nám nyní dovolte představit.

Posuňte svou spokojenost a pocity radosti na novou úroveň díky členství v TRANSFORMAČNÍM MENTORING KLUBU

BARBARY A JIŘÍHO DOBIÁŠOVÝCH.

Pomůžeme vám “nastartovat a prohloubit” váš život!

Naším smyslem je předat vám na jednom místě vše, co bychom si přáli vědět, když jsme se ocitli v těžkých chvílích našich životů. Připravili jsme místo, unikátní členskou sekci, která již nyní obsahuje tréninky pro klíčové pilíře vašeho života.

Transformační mentoring klub není obyčejný online trénink nebo jednorázové vzdělávání. Jeho předností je DLOUHODOBÁ PODPORA pro každého člena, aby se postupně posouval k naší společné vizi být jednoduše šťastný. Naší nejvyšší prioritou je ZÁJEM O KAŽDÉHO ČLENA naší nové komunity, online rodiny.

Společně pocítíme jak chutná OPRAVDOVÁ SVOBODA MYSLI, která je mnohdy cennější než svoboda fyzická nebo finanční.

Všechno, co jste kdy potřebovali pro vaše šťastné vztahy, rodičovství osobní růst, zdraví i byznys.

Naším společným cílem je starat se o členy TRANSFORMAČNÍHO MENTORING KLUBU na takové úrovni, aby už nepotřebovali žádné jiné kurzy, vzdělávání nebo koučink. Chceme vytvořit příjemnou komunitu lidí, kteří společně sdílí vizi být “Jednoduše šťastní”, podporují se a na otázku: “Jak se mají” odpovídají: “Mám se dobře, mám se skvěle”.

Kromě video lekcí, mp3, přehledných myšlenkových map, pracovních sešitů a desítek hodin hodnotného obsahu, které jsou členům přístupné ihned po registraci, vzniká každý týden nový obsah. Můžete se těšit na nové lekce, tréninky, rozhovory se zajímavými lidmi, koučink v přímém přenosu a mnoho dalšího.

Klub vyniká propracovaným fórem s tématicky řazenými diskuzemi. Dáváme důraz na převádění teorie do praxe. Členové sami přímo rozhodují o tématech nových tréninků tak, aby jim klub přinesl nejvyšší možnou hodnotu.

“Transformační mentoring” znamená prožít svou vlastní přirozenou proměnu s podporou druhých.

Jsme jako klacíky v řece života. Když se klacík zasekne, tak nepotřebuje složité a komplikované kurzy a techniky. K tomu, aby se vrátil zpět do proudu potřebuje často jen malé popostrčení.

Opravdová změná nastává, když nám přijde nová, svěží myšlenka. V transformačním mentoring klubu vytváříme to nejvhodnější prostředí, místo pro vaše nové a svěží myšlenky. Ať už je to hodnotným obsahem tréninků, rozhovory, živými akcemi nebo transformačním koučinkem.

Sami víme, že to podstatné v životě se děje z našeho osobního přesvědčení. Nepřísluší nám tedy říkat vám, co máte dělat. Takhle změna nefunguje, aspoň ne dlouhodobě. Místo toho vám ukážeme, jak funguje naše mysl, jak si vytváříme naši vlastní realitu, abyste začali naslouchat svému nitru a sami tak věděli, co máte v danou chvíli udělat.

V TRANSFORMAČNÍM MENTORING KLUBU na vás pravidelně čeká:

 • Nové video lekce, tréninky a pracovní sešity, abychom nastartovali a prohloubili vás život
 • Rozhovory se zajímavými lidmi na konkrétní témata
 • Budeme se bavit o všem, s čím členové klubu přijdou, myslíme tím opravdové, skutečné věci ze života...žádná suchá teorie!
 • Zpětná vazba od Barbary a Jirky Dobiášových každý měsíc v živém ONLINE MENTORINGU, s konkrétní návazností na naše vztahy, práci, zdraví a osobní růst
 • Užitečné odkazy a tipy na knihy, webové stránky a další zdroje
 • Barbara jako vaše “OSOBNÍ PSYCHOLOŽKA”
 • Jirka jako váš “RODINNÝ LÉKÁRNÍK”
 • Možnost pokládat otázky osobní zprávou na Barbaru, Jirku a další mentory
 • Uzavřená diskuze jen pro členy a aktivní komunita přímo v členské sekci
 • Váš osobní deník úspěchů a vyhlašování “pokroků měsíce”
 • Pravidelná 30-denní výzva o osobní konzultaci s Barbarou a/nebo Jirkou mezi čtyřma očima a další odměny
 • Katalog členů pro vzájemná propojení, spolupráce a přátelství
 • Pravidelné online koučování v přímém přenosu, s možností pokládat otázky, možnost nahlédnout do koučinku, stejně jako my se nejvíce učíme na živých příkladem, tak jsme si jistí, že i vy se hodně naučíte
 • KOMUNITA stejně naladěných lidí, kde můžeme sdílet naše úspěchy i selhání a podporovat se navzájem s nadhledem, lehkostí i v zábavné formě
 • A mnohem, mnohem víc..

 

Členství v transformačním mentoring klubu vám přinese:

 • Převedení teorie do praxe, vidět jak lidé žijí s radostí, spokojeně ve skutečném světě a jak to převést i od svého života
 • Sdílení myšlenek jednoduše, lidsky a srozumitelně, ne jako nějaký duchovní učitel, léčitel, samozvaný guru nebo vůdce nějaké sekty
 • Vyšší odolnost a život ve světě, kde je méně stresu
 • Opětovné objevení vašeho vrozeného vnitřního potenciálu bez omezení
 • Úplně nový rozměr svobody mysli, která je mnohdy důležitější než svoboda fyzická nebo finanční
 • Změny, které vydrží, bez nutnosti dramaticky měnit svůj život
 • Přijetí osobní odpovědnosti, která je nikoliv svazující, ale osvobozující
 • Více času stráveného v přítomnosti a radost z detailů života
 • Větší lehkosti při prožívání nevyhnutelných výkyvů nálad
 • Schopnost opravdového odpuštění a soucitu
 • Více pocitů vnitřní pohody: spokojenost, klid, uvolnění, živost, radost, zvídavost, nadšení, vnitřní motivace a lásky
 • Větší uvědomění našeho zdravého rozumu, intuice: nové nápady, jistotu a kreativitu
 • Novou úroveň přirozeného sebevědomí a odvahy
 • Objevení hloubky, principů vztahů, které vám dodají klid a jistotu
 • Zbavení se nudy a stereotypu ve vztazích
 • Svobodu ve vztazích, být sám/a sebou
 • Vaše správné rozhodnutí jestli vztah zachránit nebo opustit
 • Lepší spánek
 • Nový pohled na vědomé těhotenství a rodičovství
 • A jistě samy objevíte mnohem více 😊

Není kam spěchat, každý svým tempem.

Budeme rádi, když si z klubu uděláte místo, kde je vám dobře. Uděláme všechno proto, abyste cítili dobrý pocit pokaždé, když budete trávit svůj čas sledováním videa, prohlížením diskuze nebo pokládáním otázek.

Našim hlavním zájmem je aby vaše členství bylo nejlépe investovaným časem vašeho dne. Někdy bude stačit krátké zastavení v klubu. Někdy zase budete mít větší chuť prozkoumat užitečné tréninky, rozhovory nebo diskuze, které vás zajímají.

Podle sebe víme, jakou výhodou je mít všechno pod jednou střechou k tomu, abyste co nejrychleji nalezli svůj správný směr a začali prohlubovat své pocity spokojenosti a radosti.

Co o nás říkají

Cítím se uvolněně, sebejistě a sebevědomě a hlavně neskutečně nabitá pozitivní energií. Ukázala mi nové směry a otevřela uzamčené dveře.

Spolupráce s Baruškou byla úžasná.Na setkánì s nì jsem se pokaždé velice těšila.Vždy mě přivìtala svým krásným ùsměvem a objetìm.V kanceláři,kde jsme se setkávaly byla pohodová a voňavá atmosféra,svìčky,relaxačnì hudba a dobrý čajìk. 😉 Měla jsme možnost poznat a vyzkoušet hodně různorodých technik. Pokaždé jsem byla plná nových zážitků a prožitků, které pro mě měly veliký přínos. Cítila jsem se uvolněně (jako na obláčku),sebejistě a sebevědomě a hlavně neskutečně nabitá pozitivní energií. Baruška je vyjimečná a úžasná kytičková bytost,která mi ukázala nové směry a otevřela uzamčené dveře.Já ji touto cestou velice děkuji a vřele každému doporučuji.Ať se ti daří Baruško.😊
S láskou Lůca 😊

Nový pohled na život a na sebe. Revoluce v uvažování, svoboda myšlenkám.

"Baruška není „klasická“ psycholožka a to je dobře. Díky ní jsem získala nový pohled na život a na sebe samu. Dalo by se říct, taková malá revoluce v mém uvažování 😊, která přinesla svobodu mým myšlenkám a omezila strach. Pokud k tomu připočítám neuvěřitelnou relaxaci při našich relaxačních hodinách, Barušky přátelský a vždy usměvavý přístup, není co vytknout.“
Hanka B.

Co jsem cítila jako malinká a ve tmě ztratila.. našla jsem cestu zpátky ke Světlu.

Moje milá Baruško, schůzky a povídání s tebou mi otevřelo oči na život i na moje bolístky,kterých jsem měla hodně. Často z nich čerpám i tedˇ.Pořád je co se učit a zdokonalovat se ve všech směrech. Mimo jiné, si mě naučila co jsem cítila a znala,když jsem byla malinká,ale pak na dlouhou dobu jsem to ve tmě ztratila. Tu cestu ke Světlu jsem zas našla a to díky tobě. Mám tě ráda a jsem ráda,že jsi.
s láskou Leni

Jemným způsobem mě navedla na cestu poznání. Můj život se hodně změnil.

V mém životě mě potkalo velké štěstí v podobě práce s Barunkou Dobiášovou. Když už jsem si nevěděla rady se svým životem, objevila se ona. Úžasný, báječný, vzácný člověk, který mi moc pomohl a stále pomáhá. Sezení s ní se nedají nazvat prací. To je čas strávený s laskavým člověkem v láskyplném prostředí, s člověkem, který přesně ví, co se ve vás odehrává a který vás jemným způsobem přivádí na cestu poznání. Najednou vám dochází, proč je váš život takový, jaký je. Díky Barunce vím, kdo jsem, jaký je můj životní úkol, kam se mám posouvat, jak na sobě pracovat. Na sezení s ní jsem se hodně těšila. Pro velké množství informací, které obdržím, pro příjemnou atmosféru, kterou umí vytvořit, pro energii, která z ní vychází... Musím přiznat, že můj život se skutečně hodně změnil, mění a ještě měnit bude. To vím naprosto přesně. A za to jsem vděčná Barunce Dobiášové.
Pavla Vostřáková

Vstupem do transformačního mentoring klubu získáte:

 

Ihned ZDARMA TRÉNINKY o vztazích, osobním rozvoji, podpoře zdraví s více než
50 VIDEO-LEKCEMI + MP3, pracovní sešity a myšlenkové mapy

DLOUHODOBOU PODPORU A OSOBNÍ POMOC
PŘI NASTARTOVÁNÍ A PROHLUBOVÁNÍ VAŠEHO ŽIVOTA

Pravidelný ONLINE MENTORING (PORADNU) s Barbarou a Jiřím Dobiášovými
+ odpovědi a zpětnou vazbu přímo Barbary a Jirky

Každý týden ZBRUSU NOVÝ OBSAH v členské sekci
VIDEO-LEKCE + ROZHOVORY + WEBINÁŘE + PODKASTY

Rozhovory se zajímavými lidmi a INSPIRACE Z PRAXE
+ možnost navrhnout s kým chcete rozhovor nebo téma tréninku

AKTIVNÍ KOMUNITA podobně založených lidí na stejné vlně
+ uzavřená diskuze v přehledných tématech DISKUZNÍHO FÓRA
+ podrobné profily a KATALOG ČLENŮ pro vzájemné propojení a přátelství

DENÍK ÚSPĚCHU A VDĚČNOSTI pro sdílení pokroků ve vašem životě
+ vzájemná inspirace a podpora členů

ONLINE ŽIVÝ KOUČINK s možností pokládat otázky
+ sdílení praktického života, žádná suchá teorie

OSOBNÍ PSYCHOLOŽKA A RODINNÝ LÉKÁRNÍK připravení odpovídat na otázky
+ naše osobní tipy na webové stránky, knihy a další zdroje, které používáme

Každý měsíc 30 DENNÍ VÝZVA o osobní konzultaci s Barbarou a/nebo Jirkou
+ každý měsíc soutěž o 10 vybraných knih, které stojí za přečtení

Hodnota tréninků v klubu přes 28 250 Kč

Získejte svou osobní vstupenku do TRANSFORMAČNÍHO MENTORING KLUBU!

Získejte prvních 30 dní za 1Kč, dále pak za 1990 Kč 1290 Kč
Své členství můžete kdykoliv zrušit.

MÁTE STÁLE OTÁZKY?

Ujistěte se, že je transformační mentoring klub Jednoduše šťastný přesně pro vás.
Odpovědi naleznete zde...

V čem se liší KLUB od jiných tréninků nebo kurzů?

Online klub je unikátním modelem vzdělávání. Jeho členové dostávají nejvyšší možnou pozornost a podporu po celou dobu svého členství. Kvalitní online klub jako Jednoduše šťastný běží bez přerušení a je neustále dostupný v průběhu let. Online tréninky jsou naopak jednorázové vzdělávací události trvající obvykle jen několik týdnů nebo měsíců. Pokud je to pro vás nový druh vzdělávání, tak díky dostupné ceně a možnosti zrušení členství kdykoliv, stojí za vyzkoušení bez rizika. “Zatímco ztrácíme čas váháním a odkládáním, čas utíká.” Seneca

Jak se platí členství za klub?

Členství za klub se hradí automaticky zabezečenou platbou z karty. V měsíčních, čtvrtletních nebo ročních intervalech. Členství v klubu lze kdykoliv zrušit. Nejste ničím vázán. Jakmile si budete přát členství ukončit, okamžitě vaše nastavení opakované platby zrušíme a pošleme vám potvrzení. Opakovaná platba členství je výhodná, protože nemusíte platit vysoké částky za jednotlivé tréninky a máte tak vaši investici do vzdělání více pod kontrolou.

Jak přesně funguje opakovaná 30 denní platba za členství klubu?

Platba členství v klubu se provádí platební kartou online. Po vyplnění přihlášky uhradíte svou platební kartou první měsíc členství a zároveň autorizujete tuto kartu k pravidelné platbě každých 30 dní (počínaje datem objednávky). Opakovaná platba členství v klubu se bude provádět automaticky každých 30 dní po dobu vašeho členství v klubu. Avšak není třeba se bát, celou dobu vše zůstává pod vaší plnou kontrolou. Vždy 7 dní před stržením členského poplatku za následující měsíc vás na tuto skutečnost upozorníme na váš e-mail, tak abyste mohli zavčas reagovat. Bude jen na vás, zda se rozhodnete ve svém členství pokračovat a nebo ho zrušit. Našim cílem není kohokoliv v klubu držet, pokud už v něm dál být nechce. Členství v klubu můžete kdykoliv zrušit přímo v členské sekci, nebo kontaktováním zákaznické podpory na adrese podpora@jednodusestastny.cz. V případě zrušení členství v klubu již nebude žádný další poplatek z vaší karty strháván.

Co znamená “autorizace” karty k pravidelné platbě?

Autorizace znamená váš souhlas s opakovanou platbou, který dáváte tím, že dokončíte objednávku členství v klubu za 1 Kč. Tato skutečnost je uvedena v položce vaší objednávky. Nemusíte nic dále potvrzovat, stačí tedy pouze jednou zaplatit za členství v klubu vaší platební kartou. Váš souhlas se automaticky zruší, jakmile byste požádali o zrušení členství. V tu chvíli už další platba neproběhne. Ale vy ztratíte přístup do členské sekce klubu.

Lze platit bankovním převodem?

Bohužel nikoliv, opakované platby je z technických důvodů možné provádět pouze platební kartou online. V případě, že nemáte k dispozici platební kartu, či potřebujete pomoci s platbou, kontaktujte nás na e-mailu podpora@jednosdusestastny.cz a pokusíme se společně najít vhodné řešení.

Můžu si dát fakturu do nákladů?

Ano, k platbě za své členství v klubu obdržíte každý měsíc plnohodnotný daňový doklad, který si můžete zahrnout do svých nákladů. A pokud jste plátci DPH, samozřejmě si můžete DPH z ceny členství v klubu odečíst.

Proč se učit od Barbary a Jirky?

Každým rokem společně investujeme desítky tisíc korun do vzdělání od domácích i zahraničních koučů a autorů. Čerpáme neustále inspiraci každý den z knih, videa, přednášek od autorů jako je například Jaroslav Dušek, Petr Ludwig, Marian Jelínek, Bruce Lipton, Eckhart Tolle, Michael Neill, Kimberley Hare, Natasha Swerdloff, Dicken Bettinger, Amir Karkouti a další. Souhlasíme s moudrými učiteli, kteří říkají: Pečlivě zvažte od koho se budete učit. Sami si nejprve zjišťujeme, jaké výsledky má učitel v dané oblasti, ve které se chceme něco naučit. Pokud jde například o vztahy, tak chceme vědět, jaké vztahy daný učitel v současnosti má. Jestli opravdu žije tím, co druhé učí. S klidem říkáme, že jsme jednoduše šťastní. Rádi vás uvidíme na nějaké živé akci a osobně si s vámi rádi popovídáme o tom, jak být JEDNODUŠE ŠŤASTNÝ i ve vašem životě.

Co získám členstvím v TRANSFORMAČNÍM METORING KLUBU?

Jednoduše řečeno, místo a čas k tomu znova nastartovat nebo prohloubit svojí spokojenost. Podporu stejně naladěných lidí. Odpovědi na své otázky. Spoustu informací ve formě videa, diskuzí na témata, která vás zajímají. Získáte úplně nový pohled na svůj život z nadhledu a garanci toho, že uděláme maximum proto, abyste se ve svém životě posunuli tím správný směrem ke svému štěstí, které jsme se naučili nevidět.

Jsou všechny tréninky a lekce k dispozici ihned?

Ano, členstvím v klubu získáváte okamžitý přístup ke všem výhodám, které klub nabízí. Žádné postupné uvolňování informací. Hned všechno dostupné, přehledně na jednom místě.

Co když budu mít v průběhu lekcí otázky?

V případě otázek můžete okamžitě napsat osobní zprávu jednoduše přímo ve fóru komukoliv z mentorů. Jsme připraveni na vaše otázky a těšíme se na ně. To je právě jedna z výhod klubu, kde můžete pokládat své otázky a být v tak v přímém kontaktu s mentory klubu. A samozřejmě se můžete ptát na pravidelných webinářích. Každý měsíc běží také 30 denní výzva o hodinovou konzultaci s Barbarou a/nebo Jirkou.

Jak často zveřejňujete nový obsah?

Nový obsah budeme zveřejňovat každý týden. Přijde vám osobní upozornění na uvolnění nového obsahu abyste se na něj mohli hned jednoduše podívat.

Můžu téma nových tréninků nějak ovlivnit?

Jako člen klubu máte jedinečnou možnost přímo ovlivnit nová témata videa a tréninků. Můžete přímo rozhodovat, jaká témata budeme pro vás do klubu zpracovávat. Tím získáte obsah šitý přímo na míru vašim potřebám.

Co když mám jen málo času se klubu věnovat?

Velmi dobrá otázka. Nic ve zlém, ale nejsou to jen naše myšlenky, které nám říkají, že na něco nemám čas? Velmi často věci na které nemáme čas, ve skutečnosti nechceme dělat nebo nemáme rádi. Věta nemám čas je pak pouze omluvou nebo výmluvou. Jít na rande s úžasným člověkem nás nikdo nemusel nutit. Nemuseli jsme si dělat čas. Čas jednoduše máme, měli jsme a budeme mít na věci, které dělat chceme. Co kdyby vám členství v klubu naopak čas přineslo. Tím, že nahlédneme více pod pokličku našeho prožívání, odhalíme, proč se nám dějí v životě věci, které se nám dějí. Tím, že si uvědomíme jak doopravdy fungujeme, nám odpadnou zbytečné starosti a přesvědčení, které nám brali nejenom čas, ale i energii. Pokud si myslíte, že nemáte čas kvůli stresu, tak je to naopak možná ten nejlepší čas do klubu vstoupit.

Opravdu je možné být jednoduše šťastný?

“Být šťastný” není prázdnou frází. Je to životní styl, kdy prožíváte dlouhodobou spokojenost a radost i na pozadí špatných dní. Udělejte pro sebe ten významný krok kupředu a vystupte z pomyslného vlaku. Z vlaku, který jede opačným směrem s průvodčím, který vám našeptává, že už šťastní jste, i když hluboko uvnitř sebe cítíte, že to tak není. Naše pocity štěstí mají neuvěřitelnou hloubku, kterou jsme si nedokázali ještě před několika lety ani představit.

Co když zjistím, že klub není pro mě?

I to se občas stává...A proto je pro vás k dispozici rozšířená 30-denní garance vrácení peněz. Jak funguje? Počínaje uhrazením členského poplatku máte celých 30 dní na to, abyste si členství v klubu ověřili a vyzkoušeli, odnesli si maximum a zjistili, že funguje pro vás. Věříme, že budete z klubu nadšení a investice se vám vrátí mnohonásobně zpět například v podobě větší spokojenosti, kreativitě, sebevědomí a efektivitě v životě. Pokud však ne, jednoduše nám napište do 30 dnů od vaší objednávky e-mail na podpora@jednodusestastny.cz a my vám vrátíme bez otázek všechny vaše peníze.

Jak můžu své členství v klubu zrušit?

Své členství v transformačním mentoring klubu Jednoduše šťastný můžete kdykoliv ukončit k tomu určeným formulářem v online členské sekci, nebo kontaktováním zákaznické podpory na adrese podpora@jednodusestastny.cz. Ukončením členství v klubu je pravidelná platba za vaše členství zrušena a členský poplatek není dále účtován.

Kdo jsou hlavní mentoři a zakladatelé klubu

Mgr. Barbara Dobiášová

Jednoduše šťastná psycholožka, milující manželka, báječná maminka, uvědomělá bytost, usměvavá kytička :), zakladatelka transformačního mentoring klubu
Barbara vystudovala psychologii na fakultě v Praze na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. A hned poté založila svoji soukromou praxi v Táboře ve zdravotním centru Abelia. Následně v Praze. Už od dětství se věnovala duchovní stránce, osobnímu rozvoji a spiritualitě. Vždycky ji zajímal přesah, který cítila. Co je kolem nás a v nás. Zajímala se proto o duši, energii a vznik vesmíru...Neustále se rozvíjí pomocí kurzů, knih a seminářů. Prošla si několika vztahy, díky kterým načerpala rozmanité zkušenosti. A “nakonec” ji cesta konečně dovedla k její spřízněné duši, jejímu báječnému manželovi Jirkovi. Stala se také milující maminkou, která úspěšně boří negativní mýty o těhotenství, porodu a rodičovství. Je nadšená, že objevila fungování lidské mysli a dokonalou spojitost psychologie s vědou… tělesného s duševním. Sama každý den prožívá v harmonii těchto dvou rovin a proto dokáže být šťastná i na pozadí nepříjemných situací. Spolu s manželem tvoří skvělý pár, který šíří myšlenku “Jednoduše šťastný”, protože oba věří, že je to možné.

Mgr. Jiří Dobiáš

Jednoduše šťastný, lékárník, spokojený manžel a táta, vědomý člověk, zakladatel transformačního mentoring klubu
Jirka nebyl od začátku jednoduše šťastný. Myslel si, že musí tvrdě pracovat na svém životě. Vystudoval Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové a složil navazující atestační zkoušku, díky které je 7 let na pozici vedoucího lékárníka. Prošel si 9 let nefunkčního vztahu až došel k hlubokému uvědomění, o kterém mluví jako o “druhém narození”, kdy po 32 letech 100% materialismu znovu objevil ve svém životě hloubku, radost a spokojenost. Je šťastně ženatý se svojí spřízněnou duší Barbarou a stal se také tátou. Je vděčný za porozumění fungování lidské mysli a prohlédnutí za význam slov k něčemu, co nás přesahuje. Považuje se za vědomého člověka, který poznal vlastní smysl v životě. Rozhodl se svojí manželkou šířit dál myšlenku “Jednoduše šťastný” na přednáškách, setkáních, firemních workshopech a hlavně v transformačním mentoring klubu Jednoduše šťastný.

V čem se liší online klub od online tréninku nebo Facebook skupiny?

Kdy znovu nastartujete svůj život a posunete se, když ne dnes?

Transformační mentoring klub JEDNODUŠE ŠŤASTNÝ vám poskytne místo a podporu pro znovuobjevení vaší spokojenosti a radosti v životě. Nebuďte už na to sami! V JS klubu naleznete prostor k vaší proměně a odpovědi na své otázky, ale také novou “online rodinu”.